Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Austriški motyvai Loretos Jastramskienės knygoje „Bilietas į Grįžulo Ratus“

Austrų ir šveicarų literatūros skaitykla

 

Lietuvos ir Austrijos draugija maloniai kviečia Jus gegužės 15 d. (antradienį) 17.30 val. į renginį 

Austriški motyvai

Pristatoma ketvirtoji rašytojos Loretos Jastramskienės knyga „Bilietas į Grįžulo Ratus“ (leidykla „Homo liber) – tai esė apie dvylika pasaulio rašytojų, priklausančių keturioms epochoms, tačiau turinčių vieną bendrą jungtį: domėjimąsi, kas nutiko ar nutiks su mūsų pasauliu ir jo gyventojais. Austriškų novelių romano „Įpėdiniai“ autorė šioje knygoje dvi esė skiria austrų rašytojams Marlenai Haushofer ir Stefanui Zweigui.

Knygos pristatymo metu autorė rodys skaidres, kuriose fiksuotos susitikimų su dvylika rašytojų ir jų personažais vietos. Fragmentus iš knygos skaitys Kristina Valentonienė.

Loreta Jastramskienė (g. 1963 m.) dvidešimt trejus metus dirbo Lietuvos žiniasklaidoje, parašė ir paskelbė daugybę straipsnių, reportažų, interviu, žurnalistinių tyrimų, apybraižų, esė, apsakymų, kitų žanrų kūrinių. Rašytoja išleido keturias knygas: romanus „Vanduo nemoka kalbėti“ (2008 m., „Ciklonas“), „Juokingos moters agapė“ (2011 m., „Homo liber“), „Įpėdiniai“ (2015 m. „Versus aureus“) ir esė knygą apie rašytojus „Bilietas į Grįžulo Ratus (2017 m., „Homo liber“).

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Karmela Rudaitienė
Telefonas: (8 5) 261 6418
epaveldas
ibiblioteka
Knygos per penkiTV
Lietuvos ir Austrijos draugija
Austrų skaityklos