lt

Knygos „Nelly Paltinienė. Tu ateik į pasimatymą“ pristatymas

Didžioji salė

Spalio 21 d. 17.30 val. kviečiame į knygos „Nelly Paltinienė. Tu ateik į pasimatymą“ pristatymą. Dalyvauja knygos autorė, žurnalistė Irma Laužikaitė, scenos legendos Nelly Paltinienės bendražygiai ir draugai. 

Koncertų organizatoriai juokavo, kad jei į Nelly Paltinienės koncertų afišą įtrauktų viliojantį užrašą, jog tą vakarą bus atskleistas dainininkės amžius, salė susirinktų sausakimša! Lietuviškos estrados padangėje ji švytėjo rekordiškai ilgą laiką – Nelly dainavo šešiasdešimt ketverius metus. Be paliovos buvo aptarinėjamos jos suknelės (juk atlikėja per koncertą persirengdavo keturis, penkis ar šešis kartus) ir jaunatviška išvaizda (žinovai vardijo plastines operacijas, kurios neva padėjusios tai pasiekti), spėliojama, kas gi sieja Nelly su ilgamečiu scenos partneriu Eugenijumi Ivanausku (juk neįmanoma scenoje dainuoti apie meilę ir nieko nejausti!), kliuvo ir paslaptingas akcentas, ir...

„Kodėl ji slėpė savo amžių? Ar naudojosi grožio chirurgų meistriškumu? Mylėjo Ivanauską ar Paltiną? Nelly atsakė į šiuos ir kitus klausimus – apsisprendusi patikėti savo gyvenimo istoriją knygai, ji buvo atvira lyg per išpažintį“, – sako žurnalistė Irma Laužikaitė, sudėjusi atlikėjos pasakojimus į knygą.

Nelly Paltinienės biografinės knygos „Tu ateik į pasimatymą“ pristatyme dalyvaus knygos autorė, BALTO leidybos namų redaktorė Irma Laužikaitė, scenos legendos bendražygiai ir draugai.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA