lt

Kristina Stalnionytė: „Kelias į Santjago de Kompostelą"

Konferencijų salė

Balandžio 13 d. 18 val. Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyks susitikimas su kelionių žurnaliste Kristina Stalnionyte ir pokalbis apie jos knygą „Kelias į Santjago de Kompostelą".

42 dienos, 775 kilometrai. Kelias, kuprinė, nutrintos kojos. Tai pasakojimas apie vieną piligrimystę ir piligrimus iš viso pasaulio. Žingsniuojant knygos puslapiais kartu su Kristina atsiskleidžia keturių Šiaurės Ispanijos regionų kultūra, papročiai, architektūra, menas, virtuvė, vyndarystė. Tai gyva, smagi, įkvepianti kelionės istorija.

Naujasis knygos leidimas - su atvartuose išspausdintu originaliu Kristinos žemėlapiu, kuriame pažymėtos nakvynės vietos, atitinkančios knygos skyrių pradžias ir pabaigas. Tekstas papildytas ir atnaujintas, iliustruotas 200 spalvotų nuotraukų. Ranka paliečiama šv. Jokūbo kelio istorija, jo simboliai, legendos.

Prie knygos dovanų pridedamas sulankstomas spalvotas Šv. Jokūbo kelio žemėlapis su aukščių skale ir nurodytais kilometrais iš St. Jean Pied de Port iki Santjago, kurio dydis 420X148mm. Jį patogu neštis į Santjagą ir kelyje žymėtis įsimintinas vietas, kaip darė autorė.

„Šiandien į Santjagą eina įvairūs žmonės, taigi Kelias atspindi juos visus, o mano knyga atspindi Kelią”, - sako Kristina.

Knygą galima įsigyti iš autorės internetu www.kristinastalnio.com .

Susisiekite:
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA