lt

Virginijos Rimkuvienės knygos „Man 50. Ir aš dar gyva“ pristatymas

Didžioji salė

Man 50. Nauja pradžia?

Knygos „Man 50. Ir aš dar gyva“ autorės Virginijos Rimkuvienės pokalbis su gydytoja Alge Ivaškeviče apie amžiaus iššūkius

Žurnalistė ir rašytoja Virginija Rimkuvienė pristato knygą „Man 50. Ir aš dar gyva.“ Tai – atviras, racionalus, kiek ironiškas, asmenine patirtimi grįstas žvilgsnis į amžių, kupiną ne tik naujų iššūkių, bet ir smagių atradimų. Kas vyksta su mūsų gyvenimu, kūnu ir psichika pasiekus 50 metų? Ar tikrai viskas griūva? O gal tik prasideda? Atsakymų į šiuos klausimus knygoje ieško ne tik keturios jos herojės, bet ir daugybė konsultantų – žinomų gydytojų, trenerių, psichologų, finansų konsultantų ir stilistų.

Pristatymo metu autorė kalbins vieną iš savo knygos konsultančių – funkcinės medicinos specialistę gydytoją Algę Ivaškevičę. Holistiniu požiūriu išsiskirianti gydytoja žmogų vertina kaip į visumą, kur viskas – sveikata, emocijos, santykiai, saviraiška – yra susiję, ir viskam diriguoja mūsų hormoninė sistema. Renginio metu sužinosite, kaip suvaldyti hormonų šėlsmą artėjant prie menopauzės ir pabaigą paversti nauja pradžia.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA