Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Cornelius Hellis, dažnas ir laukiamas svečias iš Austrijos, pristatė savo naujausią knygą

Cornelius Hellis, dažnas ir laukiamas svečias iš Austrijos, pristatė savo naujausią knygą

Austrų eseistas, literatūros kritikas ir vertėjas Cornelius Hellis vasario 19 dieną susitiko bibliotekoje su skaitytojais. Rašytojas dažnai lankosi Lietuvoje ir apsilanko Austrų literatūros skaitykloje.

Šį kartą C. Hellis pristatė savo naują knygą "Ohne Lesen wäre das Leben ein Irrtum". Rašytojas skaitė ištraukas apie austrų rašytojus ir poetus Georgą Traklį, Erichą Friedą, Thomą Bernhardą ir Elfriede Gerstl. Taip pat skaitė ištraukas apie rašytojus Michailą Bulgakovą, Česlovą Milošą ir Johannesą Bobrowskį, kurie lankėsi ir kurį laiką gyveno Lietuvoje.

C. Hellis papasakojo apie savo naujausius lietuvių literatūros vertimus į vokiečių kalbą. Praeitais metais Austrijoje išleista Undinės Radzevičiūtės knyga „Das Blut ist blau“. Ši knyga birželio mėnesį išrinkta Vienos mėnesio knyga. C. Hellio lietuvių poezijos vertimai publikuojami austrų spaudoje.

Į renginį susirinko germanistai dėstytojai ir studentai, vertėjai, Lietuvos ir Austrijos draugijos nariai bei bibliotekos skaitytojai. Daugelis C. Hellį pažįsta nuo tų laikų, kai jis dirbo Vilniaus universitete Vokiečių filologijos katedroje.

epaveldas
ibiblioteka
Knygos per penkiTV
Lietuvos ir Austrijos draugija
Austrų skaityklos