Pamokos apie Austriją

Pamokos apie Austriją

Kalba - tai langas į pasaulį, tai šalių, kultūrų ir žmonių pažinimo būdas.

Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos II klasių mokiniai kartu su Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos antrokais 2018 m. kovo 30 d. dalyvavo bendrame tęstiniame projekte „Pamokos apie Austriją“ Austrų ir šveicarų literatūros skaitykloje.

Gimnazistai, susibūrę į mišrias grupes, atliko įvairias užduotis, susijusias su austrų kultūra, istorija, geografija, ekonomika ir vokiečių kalba, mokėsi dirbti komandoje, bendradarbiauti siekdami bendro tikslo. Mokiniams patiko kartu mokytis kitoje aplinkoje, jie praplėtė žinias apie vokiškai kalbančią šalį, kalbėjo vokiškai, džiaugėsi draugiška ir tolerantiška renginio atmosfera, susipažino su naujais draugais. Įvairios užduotys leido kiekvienam mokiniui pritaikyti turimas žinias ir gebėjimus bei aktyviai dalyvauti. Antrokai pabrėžė, kad „renginys paskatino geriau mokytis ne tik vokiečių kalbos, bet ir kitų dalykų.“

Renginį organizavo Austrų ir šveicarų literatūros skaitykla kartu su Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos vokiečių kalbos vyr. mokytoja Eglė Adomaitienė ir Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja - metodininkė Birutė Dambrauskienė ir geografijos mokytoju Vytautu Butkumi. Gimnazistus vertino bibliotekos darbuotojai – Karmela Rudaitienė ir Linas Janulevičius.

epaveldas
ibiblioteka
Knygos per penkiTV
Lietuvos ir Austrijos draugija
Austrų skaityklos