Vilniaus gimnazistai varžėsi viktorinoje vokiečių kalba

Vilniaus gimnazistai varžėsi viktorinoje vokiečių kalba

Tęsiame gražią tradiciją organizuoti vokiečių kalbos pamokas Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje kartu Vilniaus Vytauto Didžiojo ir Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijų mokiniais. 

2022 metų balandžio 29 dieną Austrų ir šveicarų literatūros skaitykla su vokiečių kalbos vyresniąja mokytoja Egle Adomaitiene ir mokytoja metodininke Birute Dambrauskiene pakvietė abiejų gimnazijų mokinius į viktoriną apie Austriją.

Abiejų gimnazijų mokiniai pasiskirstė į grupes, sugalvojo savo komandai pavadinimą ir moto, bei prisistatė komisijai, kurią sudarė vyriausioji bibliotekininkė Karmela Rudaitienė, vyresnioji bibliotekininkė Inga Bartkuvienė ir vyresnysis bibliografas Linas Janulevičius. Grupės bendromis jėgomis atliko įvairias užduotis, susijusias su austrų kultūra, istorija, geografija, ekonomika ir vokiečių kalba, atsakė vokiškai į klausimus apie Lietuvą.

Mokiniai stengėsi rasti teisingus atsakymus, juos sklandžiai pristatyti. Vertinimo komisijai buvo svarbu kalbėjimas, komandinis darbas. Komisija apibendrino atsakymus, paskelbė nugalėtojus.

Dėkojame gimnazijoms už ilgametį ir nuoširdų bendradarbiavimą.

epaveldas
ibiblioteka
Knygos per penkiTV
Lietuvos ir Austrijos draugija
Austrų skaityklos