Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Vienos dainų ir operečių arijų vakaras „Vienos svajos“

Didžioji salė

Kviečiame į nemokamą koncertą „Vienos svajos“ – Vienos dainų ir operečių arijų vakarą, kuriame koncertuos duetas Celeo - austrų sopranas Celina Hubmann ir gitaristė Leonie Rothbucher. Celina Hubmann ir Leonie Rothbucher savo koncerte atliks Johann Sebastian Bach,  Giulio Regondi, Johann Strauss, Karl Kratzl,  Franz Lehár,  Ludwig Gruber, Rudolf Sieczynsky, Robert Stolz, Ralph Benatzky, Leonie Rothbucher dainas ir arijas.

Sveikinimo žodį tars Austrijos respublikos ambasadorė Lietuvai Yvonne Toncic- Sorinj.

Celina Hubmann gimė Vienoje, užaugo Gumpoldskirchene, Žemutinėje Austrijoje. Jau labai anksti pamilo muziką ir šį pomėgį sėkmingai puoselėjo. Greta pagrindinio užsiėmimo – dainavimo – ji taip pat mokėsi groti išilgine fleita, vėliau instrumentą pakeitė į šiuolaikinę fleitą. Jos muzikinei formacijai įtaką padarė vietinis vaikų choras „Gumpoldskircheno žvirbliai“. Vėliau dainininkė pasirodė koncertų turnė su José Carreras‘u, kartu su Maya Hakvoort dainavo „Evitoje“ Badeno miesto teatre, daug kartų filmavosi televizijoje. Kiti svarbūs choriniai darbai buvo Vienos koncertų namuose, muzikos susivienijime, Hofburgo rūmuose, Grafanego muzikos festivalyje. Daugiau chorinės patirties įgijo Vienos dainavimo akademijoje Vienos koncertų namuose, Prof. Kamperio kameriniame chore Zalcburgo muzikos universitete Mozarteum, Zalcburgo pranciškonų bažnyčioje. Celina Hubmann studijuoja dainavimą ir šiuolaikinę fleitą Zalcburgo Mozarteum, yra įvairių Austrijos muzikinių apdovanojimų laureatė.

 

 Leonie Rothbucher yra klasikinės gitaros meistrė, jos grojimas pasižymi pilnu ir daugiaplaniu skambesiu, jos gyvybingos interpretacijos atveria platų muzikinį horizontą. Labai anksti atsiskleidė ir buvo pastebėtas jos muzikinis talentas. Magistrantūros studijas baigė pas tarptautiniu mastu pripažintą gitaros virtuozą Eliotą Fiską, vėliau studijavo podiplominėse studijose pas Laura Young. Dalyvavo daugybėje konkursų ir meistriškumo kursų. Aktyvus muzikinis gyvenimas leido jai aplankyti įvairias šalis – Vokietiją, Ispaniją, Prancūziją, JAV.

 

Įėjimas į koncertą laisvas, maloniai kviečiame!

Informaciją parengė Inga Bartkuvienė

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Inga Bartkuvienė
El. paštas: vokieciu@amb.lt
Telefonas: 8 5 2107018
epaveldas
ibiblioteka
Knygos per penkiTV
Lietuvos ir Austrijos draugija
Austrų skaityklos