Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Virtualios edukacijos

Kviečiame dalyvauti smagiose virtualiose edukacijose! Jos vyksta ZOOM platformoje.

  • „Seklys Noselė ir grojančio laikrodžio paslaptis“. Padėkite Sekliui Noselei ir jo šuniui Kubai išsiaiškinti kas pavogė grojantį laikrodį! Užsiėmimo metu reikės įdėmiai klausytis bei atidžiai spręsti galvosūkius. Bus tikrai smagu! Edukacija skirta 1–4 klasių moksleiviams, yra nemokama ir vyksta lietuvių kalba. Trukmė – iki 40 min. Registracija ir daugiau informacijos el. paštu [email protected].
  • Protmūšis „Ar gerai pažįsti Vilnių?“. Smagus, greitas ir intriguojantis protų mūšis padės surasti tikrą Vilniaus žinovą! Jis skirtas 7–12 klasių moksleiviams, yra nemokamas ir vyksta lietuvių kalba. Daugiau informacijos ir registracija el. paštu [email protected].
  • „Informacijos vandenynas. Išmok plaukti ir nepaskęsi“. Kaip sėkmingai nardyti neaprėpiamame informacijos vandenyne? Kaip atskirti, kurios naujienos tikros, o kuriomis siekiama mus suklaidinti? Kaip teisingai skolintis informaciją? Edukacijoje bus atsakyta į visus šiuos klausimus ir dar daugiau! Edukacija skirta 6–7 klasių moksleiviams ir vyksta lietuvių kalba. Daugiau informacijos ir registracija.