Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

MIGLOKO | koncertas Adomo Mickevičiaus bibliotekoje

Didžioji salė
Balandžio 6 dieną, 18:30, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos (Trakų g. 10) Didžiojoje salėje vyks muzikos ir dainų kūrėjos bei atlikėjos MIGLOKO nemokamas koncertas.
 
MIGLOKO – tai muzikantė,  kuri visuomet stebina net ir visko girdėjusius melomanus. Profesionaliai improvizuodama ji žaidžia su egzistuojančiais muzikiniais įvaizdžiais transformuodama juos esamojo momento dermėje.
 
MIGLOKO anksčiau save pusiau rimtai pristatydavo kaip svingo ir punk stilių atlikėją, nors šiuo metu jos kūryba apima gerokai eklektiškesnį derinį - jame telpa viskas nuo klasikinio svajingo džiazo, Afrikos ritmų, roko, soul'o, bosanovos iki R'n'B, hiphop'o, house ar kitokios elektroninės muzikos. Gandas apie dar 2009 garaže kuriančią, keistuolės įvaizdžiu, išmoningomis melodijomis ir intriguojančiais tekstais stebinančią aštuoniolikmetę merginą greitai pasklido – muzikantė jau tada susilaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, jos koncertai pradėti rengti populiariausiose Vilniaus koncertų vietose. Baigusi mokyklą atlikėja pradėjo studijuoti Vilniaus kolegijoje, vėliau studijas pratęsė Olandijoje - Academy voor Popcultur bei Academy Minerva. 2017 m. žiemą, po kūrybinės pertraukos į sceną MIGLOKO grįžo iš kritikų lūpų pelnydama ryškiausio moters proveržio vardą - atlikėja nuo tada ne kartą buvo nominuota M.A.M.A muzikos apdovanojimuose, dalyvavo įvairiuose televizijos projektuose, bendradarbiavo su įvairiais garsiais Lietuvos atlikėjais: Martynu Levickiu, Leonu Somovu, Golden Parazyth, Erica Jennings ar grupe The Schwings Band, koncertavo įvairiose Europos bei JAV scenose.
 
MIGLOKO nuolat įrašinėja ir leidžia naujus kūrinius bei albumus, tad koncerte žada pristatyti dainas iš įvairių savo kūrybos laikotarpių.
 
Nuorodos į MIGLOKO muziką:
___________________
 
MIGLOKO pasirodymas – tai kovo-birželio mėnesiais kas antrą ketvirtadienį bibliotekoje vyksiančio projekto „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“ dalis. Projektu norima sukurti sąlygas bibliotekos bendruomenės nariams nemokamai dalyvauti kokybiškuose ir išskirtiniuose koncertuose, susipažinti su rečiau girdima originalia Lietuvos kūrėjų muzika.
 
Projekto „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“ rėmėjai ir partneriai:
Asociacija LATGA, radijas LRT OPUS ir (sub)kultūros e-žurnalas ORE.LT.
 
Įėjimas į koncertą laisvas, maloniai kviečiame.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Ugnius