AČIŪ bibliotekoms už dalyvavimą „Skaitymo festivalyje“

AČIŪ bibliotekoms už dalyvavimą „Skaitymo festivalyje“

Vilniaus regiono bibliotekos aktyviai dalyvavo „Skaitymo festivalyje 2021“ ir pristatė įdomiausias savo veiklas. Nuoširdus ačiū!

Rugsėjo 6-11 dienomis Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko jau šeštasis vaikams ir jaunimui skirtas skaitymo skatinimo renginys „Skaitymo festivalis“. Šiemet jo šūkis buvo „Fantastiką kuriame patys“.

Festivalis šiemet pirmą kartą truko net savaitę ir dvi dienas jo veiklos vyko ne Vilniuje, o išvykose – Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų bibliotekoje bei Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje. 

Penktadienį ir šeštadienį (rugsėjo 10 ir 11 dienomis) renginiai nuo ryto iki vėlaus vakaro vyko Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje. Scenoje vyko knygų pristatymai, paskaito ir diskusijos. Šalia esančiame palapinių miestelyje įsikūrė edukatoriai, kurie kvietė pasigaminti knygų skirtuką ar ženkliuką, siūlė daugybę veiklų skirtingo amžiaus ir pomėgių lankytojams.

Labai džiaugiamės, kad prie festivalio prisijungė ir savo edukacijas pristatė daug Vilniaus regiono bibliotekų. Kolegos bibliotekininkai mus nustebino savo išradingumu, šiltu bendravimu su festivalio svečiais.

Norime nuoširdų ačiū tarti už dalyvavimą „Skaitymo festivalyje 2021“ Vilniaus miesto savivaldybės centrinei bibliotekai, Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešajai bibliotekai, Trakų rajono savivaldybės viešajai bibliotekai, Elektrėnų savivaldybės viešajai bibliotekai, Druskininkų savivaldybės viešajai bibliotekai, Vilniaus rajono savivaldybės centrinei bibliotekai, Širvintų Igno Šeiniaus viešajai bibliotekai, Šalčininkų rajono savivaldybės viešajai bibliotekai ir visiems kolegoms, sukūrusiems skaitymo šventę. 

Tatjanos Grigorčenkienės nuotraukose – įamžintos „Skaitymo festivalio 2021“ edukacijų akimirkos.

Vilniaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka
Trakų viešoji biblioteka
Švenčionių rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Širvintų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Šalčininkų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka
Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka
Lietuvos aklųjų biblioteka
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Interaktyvi biblioteka
Rock&Roll Bibliotekininkas
Lietuvos bibliotekininkų draugija
Vilnijos vartai
Dainavos kraštas
Lietuvos kultūros taryba