lt

Renginių kalendorius

Protų mūšis. Ar gerai pažįsti Vilnių?

Čia dėl garbės ir žinių grumiasi patys stipriausi ir ištvermingiausi vaikų protai! Protų kovos - tai linksmas ir nuotaikingas žaidimas. Tavęs ir tavo draugų laukia kalnas Vilniaus mįslių. Kiekviena komanda per minutę laiko turi atsakyti į vedėjo užduotus klausimus ir taip rinkti taškus. Žaidimo pabaigoje taškai skaičiuojami ir renkami nugalėtojai.

2017-05-02 Edukacija Po skliautu

Šeimadienis. Tekstas gali būti... žaidimų aikštelė!

Kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį kviečiame į Vaikų biblioteką – švęsime ŠEIMADIENĮ! Tėvelių lauks viešos įvairių specialistų paskaitos, vaikų – įdomūs šeštadieniniai užsiėmimai ir tūkstančiai įdomiausių, gražiausių, smagiausių knygų, kurias bus galima pasiskolinti į namus arba pasikeisti jau perskaitytas knygas.

2017-04-29 Edukacija Vaikų biblioteka

Trečiadienio garsiniai skaitymai

KAS? Garsiniai skaitymai vaikams KUR? Vaikų bibliotekoje KADA? Kiekvieną trečiadienį, 17:30 val. Vaikų lauks pačios įdomiausios, juokingiausios ir gražiausios istorijos! 2017 m. balandžio 26 d. Marta skaitys H. K. Anderseno knygeles. Būsimų garsinių skaitymų knygos bus skelbiamos iš anksto Vaikų bibliotekos svetainėje ir bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-04-26 Edukacija Po skliautu

Edukacija. Romantizmas ir kostiumas

Užsiėmimo metu susipažinsite su bibliotekoje veikiančia paroda „Moters ir meilės motyvai Adomo Mickevičiaus kūryboje“, kartu su dailininke bandysite pagauti romantizmo epochos dvasią ir jos įkvėpti, popieriuje braižysite romantiškus vyrų ir moterų drabužius.

2017-04-25 Edukacija Po skliautu

Edukacija. Romantizmas ir kostiumas

Užsiėmimo metu susipažinsite su bibliotekoje veikiančia paroda „Moters ir meilės motyvai Adomo Mickevičiaus kūryboje“, kartu su dailininke bandysite pagauti romantizmo epochos dvasią ir jos įkvėpti, popieriuje braižysite romantiškus vyrų ir moterų drabužius.

2017-04-21 Edukacija Po skliautu

Atgijusi knygutė. Velykos

Velykos atriedėjo nudundėjo! Prisimink jas kartu su bibliotekos dailininke! Ji padės sukurti įvairių gražių daikčiukų ir piešinukų Velykų šventės tema.

2017-04-20 Edukacija Po skliautu

Trečiadienio garsiniai skaitymai

KAS? Garsiniai skaitymai vaikams KUR? Vaikų bibliotekoje KADA? Kiekvieną trečiadienį, 17:30 val. Vaikų lauks pačios įdomiausios, juokingiausios ir gražiausios istorijos! 2017 m. balandžio 19 d. Justina skaitys knygelę „Katulis ir pykčio maišelis“. Būsimų garsinių skaitymų knygos bus skelbiamos iš anksto Vaikų bibliotekos svetainėje ir bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-04-19 Edukacija Po skliautu

Atgijusi knygutė. Velykos

Velykos atrieda atidunda! Švęsk jas kartu su bibliotekos dailininke! Ji padės sukurti įvairių gražių daikčiukų ir piešinukų Velykų šventės tema.

2017-04-18 Edukacija Po skliautu

Poezijos pavasarėlis

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Vaikų biblioteka (šį kartą balandžio mėnesį) pasitinka poezijos eilėmis! Poezijos pavasarėlis bibliotekoje – gražiausia mažųjų šventė, šiemet švenčiama jubiliejinį - 10-ajį kartą! Pasveikinti mažųjų mūsų draugų atvyks menininkė Sigutė Ach, o Vilniaus lopšelio-darželio „Gudrutis“ auklėtiniai bus paruošę pasirodymą tema „Vaikystės sparnai“.

2017-04-18 Susitikimas su autoriumi Konferencijų salė

Tautinio kostiumo metai 2017

2017-ieji - tautinio kostiumo metai. Šia proga Vaikų bibliotekos Labirinto pabaigoje rasite nedidelę knygų parodą, kurioje sudėta viskas apie tautinius kostiumus: nuo didesnio formato albumų iki išsamių knygų, pasakojančių kaip, kada, kur ir kodėl atisirado šis tautos metarialinės ir dvasinės kultūros simbolis. Ne tik kviečiame knygas pavartyti, bet ir pasiskolinti į namus.

2017-04-17 Parodos pristatymas Vaikų biblioteka
  1 2 3 ... 67 68 69 70 71 72 73