lt

Adomo Mickevičiaus biblioteka kviečia į nemokamus koncertus

Adomo Mickevičiaus biblioteka kviečia į nemokamus koncertus

„Klausyk muzikos legaliai!“. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka vilniečiams ir miesto svečiams rugsėjo mėnesį dovanoja net 5 nemokamus koncertus.

Koncertuose bibliotekoje išgirsime Lietuvos muzikos kūrėjus ir atlikėjus, kurie šiais metais daug kūrė, tačiau dėl susiklosčiusios pandeminės situacijos turėjo mažai galimybių pristatyti naujus kūrinius viešuose koncertuose. Šių koncertų tikslas – ne tik pristatyti aktualių Lietuvos jaunųjų muzikos autorių kūrybą, bet ir skatinti teisėtą muzikos kūrinių naudojimą.

Rugsėjo 11 dienos vakare bibliotekos organizuojamą „Skaitymo festivalį 2021“ uždarys bei rugsėjo mėnesį bibliotekoje vyksiantį koncertų ciklą atidarys elektroninės muzikos ir repo atlikėjas Mesijus bei muzikos grupė Planeta Polar. 

Rugsėjo 14 dieną 18.30 val. sielos pokalbiams į savo solinį koncertą kviečia Ingaja. Renginio metu Ingaja atliks kūrinius iš savo albumo REVERIE bei naujas, dar neišleistas savo dainas. 

Rugsėjo 16 dieną 18.30 val. pasirodys „Solange Arzu“. Išsamiau apie tai skaitykite ČIA.

Rugsėjo 28 dieną 18.30 val. bibliotekos Didžiojoje salėje pasirodys duetas „lazy diamond‘s underground“. Išsamiau apie tai skaitykite ČIA.

Rugsėjo 30 dieną 18.30 val. bibliotekoje koncertuos atlikėja ir muzikos prodiuserė „Umiko Kotori“. Išsamiau apie tai skaitykite ČIA.

Šių koncertų partnerė Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA pastebi, kad nors piratavimo mąstai mažėja ir visuomenės sąmoningumas kyla, vis dar tenka su piratavimu kovoti tiek šviečiant visuomenę, tiek taikant sankcijas piratinių svetainių savininkams, tiek ir pateikiant alternatyvas vartotojams. Lietuviškos muzikos   platforma „Pakartot.lt“ labai prisideda prie piratavimo mažinimo, o talpindama savo narių įrašus į Spotify, Deezer, Shazam, Google Play, Apple Music ir kitas tarptautines platformas, AGATA didina lietuviškos muzikos prieinamumą. Visų bibliotekoje projekto metu koncertuosiančių atlikėjų naujai pristatomą kūrybą bus galima rasti šiose legaliose muzikos pasiklausymo platformose.

Projekto „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“ rėmėjai ir partneriai: Lietuvos kultūros taryba, Asociacija AGATA, radijas START FM ir (sub)kultūros e-žurnalas ore.lt. Visi projekto koncertai nemokami, įėjimas su galimybių pasu.

Nuorodos:

 

Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA