Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

KLUBAI bibliotekoje

Anglų kalbos klubas jaunimui

Bibliotekoje veikia jaunimo klubas "practice makes progress“, kurio dalyviai lavina savo anglų kalbos žinias per diskusijas ir neformalų bendravimą. Kviečiame moksleivius ir jaunimą nuo 15 metų, susitikimo trukmė ~1,5 valandos. Informacija apie planuojamus klubo susitikimus skelbiama bibliotekos svetainėje ir Facebook.
 
Daugiau informacijos el. paštu: [email protected].

Filosofijos klubas

Filosofijos klubo idėja – sutelkti besidominčius bei pradedančius filosofija domėtis žmones tematiniams pokalbiams, kurių tikslas yra susipažinti su skirtingomis filosofijos sritimis ir skatinti lankytojus diskutuoti ir nagrinėti įvairiausius filosofinius tekstus. Į susitikimus kviečiame ateiti įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmones, svarbiausias kriterijus – noras į mus supančius reiškinius žvelgti giliau. Filosofijos klubo susitikimai vyksta vieną kartą per mėnesį, informacija apie planuojamus klubo susitikimus skelbiama bibliotekos svetainėje ir Facebook.

Daugiau informacijos el. paštu [email protected]


Programuotojų klubas

Mėgstančius konstruoti, modeliuoti ar programuoti įvairaus amžiaus moksleivius kviečiame į Jaunųjų programuotojų klubo susitikimus po pamokų. Pažintis su technologijomis vyksta bibliotekos antrame aukšte įsikūrusioje Kūrybos laboratorijoje. Išsamiau apie Kūrybos laboratoriją skaitykite ČIA.

Daugiau informacijos el. paštu [email protected].


Skaitytojų klubas

Skaitytojų klubo idėja – kas mėnesį bibliotekoje aptarti aktualią, didelio susidomėjimo sulaukusią ir visuomenėje tam tikrą rezonansą sukėlusią knygą. Susitikimai vyksta kiekvieną mėnesio paskutinį antradienį. Jei norite prisijungti prie klubo arba pasiūlyti knygą, rašykite el. paštu: [email protected]. Daugiau apie Skaitytojų klubą skaitykite ČIA.


Vilniaus miesto mylėtojų klubas

Vilniaus mylėtojų klubas yra bibliotekininkų iniciatyva kalbėti aktualiomis temomis apie Vilnių – jo istoriją, architektūrą, kultūrinį paveldą, knygas ir kt. Klubo moderatorius – istorikas, vyresnysis bibliografas Linas Janulevičius tikisi, kad Vilniaus mylėtojų klube ras vietos visi, kuriems rūpi Vilnius, jo ateitis, kurie domisi jo praeitimi ir kuria dabartį. Informaciją apie būsimus susitikimus kviečiame sekti bibliotekos interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose. Jeigu turite pasiūlymų klubui, rašykite el.p. [email protected]. Klubo susitikimai vyksta vieną kartą per mėnesį, informacija apie planuojamus klubo susitikimus skelbiama bibliotekos svetainėje ir Facebook.


Vokiškai kalbančių skaitytojų klubas

Austrų literatūros skaitykloje kartą per mėnesį susitinka vokiškai kalbančių skaitytojų klubas. Čia diskutuojama apie vokiškai kalbančių šalių kultūrą, istoriją, literatūrą, politiką bei kt. Į klubą kviečiami svečiai iš Austrijos ir Vokietijos, taigi galima išgirsti gyvą vokiečių kalbą, diskutuoti apie vokiškai kalbančias šalis bei pristatyti užsieniečiams Lietuvą. Vienoje grupėje dalyvauja 10-12 žmonių

Daugiau informacijos el. paštu [email protected].

 
 
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas