lt

Aptarnavimo tvarka bibliotekoje

Aptarnavimo tvarka bibliotekoje

Vyriausybė pritarė, kad nuo spalio 1 dienos uždarose patalpose kaukių dėvėjimas yra privalomas. Taigi, nuo šios dienos į biblioteką įleisime ir aptarnausime tik apsaugines veido kaukes dėvinčius lankytojus.

Pagal operacijų vadovo reikalavimus, nuo rugsėjo 13 d. visos kontaktinės paslaugos bus teikiamos, ūkinės veiklos vykdomos bei renginiai organizuojami (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenims, kurie atitinka galimybių paso kriterijus. Valstybės operacijų vadovo sprendimas – ČIA

Lankytojų aptarnavimas Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vyks šiuo būdu:

SU GALIMYBIŲ PASU*

Lankytojams su galimybių pasu teikiamos visos bibliotekos paslaugos. Galimybių pasas ir asmens dokumentas tikrinami įėjus į biblioteką.

BE GALIMYBIŲ PASO

Lankytojams be galimybių paso teikiamos tik knygų atsiėmimo ir grąžinimo paslaugos specialiai įrengtame punkte. Punktą rasite nuo Trakų gatvės pasukę bibliotekos kiemo link (durys arkoje). Vieno vartotojo aptarnavimo laikas punkte – ne ilgiau kaip 15 minučių. Laukiant eilėje prie leidinių išdavimo punkto prašome laikytis saugaus (ne mažiau kaip 2 metrų) atstumo ir dėvėti kaukes. 

SAVITARNA

Atsiprašome, bet šiuo metu neveikia savitarnos įrenginiai, kurių pagalba galima grąžinti knygas bei jas skolintis savarankiškai. Knygomatas veikia. 

DELSPINIGIAI

Skaitytojus informuojame, kad delspinigiai spalio mėnesį neskaičiuojami.

Išsamesnė informacija skaitytojams teikiama:

*Reikalavimas turėti Galimybių pasą netaikomas asmenims iki 16 m. 

    

   

Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA