lt

Bibliotekos veiklos pokyčiai pandemijos laikotarpiu

Bibliotekos veiklos pokyčiai pandemijos laikotarpiu

Informuojame apie bibliotekos veiklos pokyčius COVID-19 pandemijos laikotarpiu. Šiuo metu lankytojų aptarnavimas Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vyksta taip: 

RENGINIUOSE PRIVALOMI RESPIRATORIAI

Nuo sausio 17 dienos visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai ir dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas privalo viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną. 

MEDICININĖS KAUKĖS/RESPIRATORIAI

Operacijų vadovo sprendimu nuo lapkričio 15 dienos visose viešose uždarose vietose, bibliotekoje – taip pat, privaloma dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius. Tai reiškia, kad medžiaginės kaukės, plastikiniai skydai ir kiti savadarbiai gaminiai nebetinka.

SU GALIMYBIŲ PASU

Lankytojams su galimybių pasu teikiamos visos bibliotekos paslaugos. Galimybių pasas tikrinamas įėjus į biblioteką. Galimybių pasas ar jam alternatyvūs dokumentai privalomi nuo 16 metų.

BE GALIMYBIŲ PASO

Lankytojams be galimybių paso teikiamos tik knygų atsiėmimo ir grąžinimo paslaugos specialiai įrengtame punkte. Punktą rasite nuo Trakų gatvės pasukę bibliotekos kiemo link (durys arkoje). Vieno vartotojo aptarnavimo laikas punkte – ne ilgiau kaip 15 minučių. Laukiant eilėje prie leidinių išdavimo punkto privaloma laikytis saugaus (ne mažiau kaip 2 metrų) atstumo ir dėvėti kaukes. 

SAVITARNA

Atsiprašome dėl galimų trukdžių naudojantis savitarnos įrenginiais, kurių pagalba galima grąžinti knygas bei jas skolintis savarankiškai. Knygomatas, kuriame leidinius galima atsiimti bekontakčiu būdu, įrengtas pirmame aukšte.

DELSPINIGIAI

Delspinigiai sausio mėnesį dar neskaičiuojami.

Išsamesnė informacija skaitytojams teikiama:

 

Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA