lt

Bibliotekos veiklos pokyčiai pandemijos laikotarpiu

Bibliotekos veiklos pokyčiai pandemijos laikotarpiu

Informuojame apie bibliotekos veiklos pokyčius COVID-19 pandemijos laikotarpiu. Šiuo metu lankytojų aptarnavimas Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vyksta taip: 

RENGINIUOSE PRIVALOMI RESPIRATORIAI

Nuo sausio 17 dienos visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai ir dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas privalo viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną. 

MEDICININĖS KAUKĖS/RESPIRATORIAI

Operacijų vadovo sprendimu nuo lapkričio 15 dienos visose viešose uždarose vietose, bibliotekoje – taip pat, privaloma dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius. Tai reiškia, kad medžiaginės kaukės, plastikiniai skydai ir kiti savadarbiai gaminiai nebetinka.

SUSTABDYTAS GALIMYBIŲ PASO TAIKYMAS
 
Informuojame, kad nuo vasario 5 dienos stabdomas galimybių paso taikymas, tad bibliotekoje nebereiks jo parodyti prie durų ir paslaugas teiksime visiems.
 
Taip pat primename, kad:
 
  • Visiems vyresniems kaip 6 metų asmenims išlieka privalomas respiratorių dėvėjimas viduje vykstantiems renginiams.
  • Visiems vyresniems kaip 6 metų asmenims išlieka privalomas medicininių kaukių (arba respiratorių) dėvėjimas lankantis bibliotekoje.
  • Į biblioteką neįleidžiami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz.: karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
  • Rekomenduojame bibliotekoje laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo.
  • Rekomenduojame laikytis higienos reikalavimų.

SAVITARNA

Atsiprašome dėl galimų trukdžių naudojantis savitarnos įrenginiais, kurių pagalba galima grąžinti knygas bei jas skolintis savarankiškai. Knygomatas, kuriame leidinius galima atsiimti bekontakčiu būdu, įrengtas pirmame aukšte.

Išsamesnė informacija skaitytojams teikiama:

 

Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA