Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bibliotekų erdvė Knygų mugės lankytojams žada nepamirštamų įspūdžių

Bibliotekų erdvė Knygų mugės lankytojams žada nepamirštamų įspūdžių

Visiems knygų gerbėjams vasario 23–26 d. duris vėl atvers kasmetinė Vilniaus knygų mugė. Greta įvairių renginių lankytojai turės galimybę apsilankyti ir Bibliotekų erdvėje (3 salės galerija, II aukštas), kurioje įvairios Lietuvos bibliotekos kvies visus kūrybingai praleisti laiką, siūlydamos savo svečiams daugybę nepamirštamų edukacinių užsiėmimų ir pramogų.
Bibliotekų erdvė – tai interaktyvi ir visiems atvira poilsio zona, skirta ir suaugusiam, ir mažam mugės lankytojui. Joje skaitytojai ne tik ras jaukų ir mielą kampelį poilsiui, knygos pavartymui ar kavos puodeliui, bet ir bus kviečiami įsitraukti į kūrybinės dirbtuves, žaidimus ir kitus čia siūlomus dar niekur nematytus užsiėmimus.

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus biblioteka kviečia į Literatūrinę vaistinę, kur bibliotekininkai-vaistininkai rekomenduos leidinius, atsižvelgdami į unikalius kiekvieno skaitytojo simptomus. Literatūrinėje vaistinėje gausite skubią pagalbą renkantis knygą sau ar savo artimiesiems. Jei patyrėte artimojo savižudybę, nepamirškite pasiimti asociacijos „Artimiems“ lankstinukų, kuriuose rasite prie rekomenduojamos psichologinės literatūros.

Knygų mugės lankytojus pakviesime geriau pažinti Vilnių pradedant Senamiesčiu ir visai prie jo besiglaudžiančiais ar nutolusiais gyvenamaisiais rajonais – vasario 23 d. 13 val. 5.5 auditorijoje pristatysime knygą „Pasižvalgymai po Vilnių: miesto mikrorajonai“.

Manantys, kad puikiai pažįsta Vilnių, kviečiami pademonstruoti savo žinias Tarzanijos turnyre „Pasižvalgymai po Vilnių“. Žaidimo laimėtojus apdovanosime bibliotekos partnerių įsteigtais prizais – kvietimais į nuotykių parką.

Žavusis piratas Felicijus Skaita mes iššūkį mažiesiems skaitytojams ir pakvies leistis į išbarstyto knygų lobio paieškas edukaciniame žaidime „Knygų lobis“.

 

Kviečiame susipažinti su Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus bibliotekos renginiais knygų mugėje.

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas