Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Charizmtiškoji N. Narmontaitė pristatė savo trečiąją knygą, mokančią džiaugtis gyvenimu

Charizmtiškoji N. Narmontaitė pristatė savo trečiąją knygą, mokančią džiaugtis gyvenimu

Aktorės Nijolės Narmontaitės trečiosios knygos „Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai“ pristatymas, vykęs Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus bibliotekoje, buvo pilnas gerų emocijų, svajingų aktorės dainų ir nuotaikingų prisiminimų.

Žiemišką gruodžio 12-tos vakarą praturtino spalvingi N. Narmontaitės pasakojimai, nukėlę klausytojus į knygoje aprašytas aktorių ir režisierių istorijas, kurios privertė ir susimąstyti, ir kaip reikiant pasijuokti. Kaip teigė pati autorė, rašant knygą buvo galima sužinoti daugybę įdomių faktų apie savo kolegas bei labai linksmų nutikimų, kurie nekartą išspaudė juoko ašarą. Šalia šių istorijų autorė savo knygos herojams užduodavo vieną klausimą: „Ką daryti, kad dūšiai būtų lengviau?“. Aktoriaus gyvenimas nėra lengvas ir paprastas, scenoje jis turi būti tikras profesionalas ir neparodyti kas viduje, nors ir būtų labai sunku ant dūšios. Tai labai gerai iliustruoja knygoje aprašomas Nerijaus Gadliausko pasakojimas apie klouną: Kartą pas daktarą kreipėsi labai prislėgtas ir nuliūdęs žmogus. Daktaras pacientui patarė negerti vaistų, bet nueiti pasižiūrėti klouno pasirodymų ir patikino, kad nuotaika jam tikrai iš karto pagerės, nes šis klounas puikiai moka pralinksminti ir yra padėjęs nevienam prislėgtam žmogui. Tai išgirdęs žmogus dar labiau nusiminė, nes būtent jis ir buvo tas klounas.

Visi knygoje aprašyti aktorių ir režisierių pasakojimai yra labai asmeniški ir kartais jie geriausiai skamba iš pačių istorijų autorių lūpų, tad susitikimo metu N. Narmontaitė pakvietė pasižiūrėti Vytenio Pauliukaičio pasakojimą, kuris privertė žiūrovus smagiai pasijuokti ir net po renginio jį prisiminti.

Trečioji Nijolės Narmontaitės knyga, kaip ir pirmosios dvi, moko džiaugtis gyvenimu ir pažvelgti į save ir knygoje aprašomus aktorius bei režisierius pro humoro prizmę. Tai susitikimas su nepaprastai įdomiomis asmenybėmis, kurios visos turi ką papasakoti ir praturtinti kasdienybę.

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas