lt

Dar daugiau galimybių naudotis duomenų bazėmis

Dar daugiau galimybių naudotis duomenų bazėmis

Vienas didžiausių mokslinių duomenų bazių leidėjų – EBSCO iki rugsėjo 30 d. Lietuvos mokslinėms ir viešosioms bibliotekoms atidarė Academic Search Ultimate ir Business Source Ultimate duomenų bazių testavimą. 

Academic Search Ultimate ir Business Source Ultimate duomenų bazės yra išplėstinės jau daugelį metų Lietuvos bibliotekų prenumeruojamų duomenų bazių Academic Search Complete ir Business Search Complete versijos.

Testuojamose duomenų bazėse gausite prieigą prie apytiksliai 50-čia procentų daugiau visateksčių astronomijos, antropologijos, biomedicinos, inžinerijos, teisės, matematikos, farmakologijos, zoologijos ir kitų sričių periodinių mokslinių leidinių, publikuojamų Amerikoje, Europoje, Azijoje, Afrikoje, Okeanijoje ir kituose pasaulio regionuose.

Daugiau apie prenumeruojamas ir laisvos prieigos duomenų bazes rasite mūsų bibliotekos interneto svetainėje adresu: https://amb.lt/lt/pazinkime/biblioteka-internete/duomenu-bazes/1399 

Jeigu esate mūsų bibliotekos paslaugų vartotojas, dėl individualaus prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: [email protected] (laiške nurodykite savo vardą, pavardę, bibliotekos vartotojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą) arba į Infotekos (II a.) darbuotojus. 

Viršelyje – Tatjanos Grigorčenkienės nuotr.

Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA