lt

Gatvės muzikos diena grįžta į bibliotekos kiemą

Gatvės muzikos diena grįžta į bibliotekos kiemą

Jau gražia tradicija tapo pakviesti jus Gatvės muzikos dieną apsilankyti mūsų bibliotekos kieme. Tad liepos 17 dieną šeštadienį kviečiame nepraeiti pro šalį – čia pasirodys net trys muzikos grupės. 

Liepos 17 dieną Vilniuje vyks jubiliejinė penkioliktoji Gatvės muzikos diena (GMD). Šių metų tema – Gimė garsas. Mūsų bibliotekos kieme pristatome šią muzikinę programą:
 
▪ 14:00 Tomorrow Inshallah
▪ 15:00 Celsijus
▪ 16:00 Midnight Special
  
„Tomorrow Inshallah“ muzika gimė iš kelionių oranžiniu autobusiuku. „Pakeliavę su gamta, susiderinę instrumentus pagal saulę, sukūrėme dainas. Tos dainos apie šviesą, tokią, kokia mus nušviečia“, – apie savo kuriamą ir gyvai atliekamą reggae/dub/stepper stilių muziką sako grupės nariai Rūta Jančiukaitė (vokalas, gitara) ir Nerijus Laukaitis (ritmai, trombonas, klavišiniai instrumentai). Paklausykite grupės muzikos čia.
 
„Midnight Special“ – tai senų laikų muziką mėgstančių muzikantų grupė, susibūrusi 2014 metų liepą. Grupė akustiniais instrumentais ir keturiais balsais atlieka „bluegrass“ žanro muziką – dainas, pasakojančias apie žmonių gyvenimus. Grupės nariai: Andrius (akustinė gitara, vokalas), Gražina (smuikas, vokalas), Julius (akustinis bosas, vokalas) ir Lukas (mandolina, vokalas). Paklausykite grupės muzikos čia.
 
„Celsijus“ – grupė, nemėgstanti rimtų įsipareigojimų, tad nuolat blaškosi tarp funk, rap, pop, disco ar jazz žanrų. Žmonės patikina, kad šios „košės“ ne tik įmanoma, bet ir malonu klausyti. Grupės nariai: Marija Vasiliauskaitė (vokalas), Dominykas Kerpė (klavišiniai), Ignas Čeponis (gitara), Jokūbas Taločka (bosas), Dominykas Puzinas (būgnai, vokalas). Paklausykite grupės muzikos čia.
 
Kaip mus rasti: įeiti pro Adomo Mickevičiaus bibliotekos (Trakų g. 10) bromą arba pereiti visą Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemą (Vilniaus g. 41). Iš abiejų pusių pakliūsi į erdvų kiemą, kuriame ir skambės muzika. 
 
Kviečiame šeštadienį susitikti ir siūlome pasidairyti po praėjusių metų Gatvės muzikos dieną mūsų bibliotekos kieme. Ingos Marozaitės nuotr.
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA