lt

Į vaikų biblioteką grįžta šeimadieniai

Į vaikų biblioteką grįžta šeimadieniai

Kiekvieną šeštadienį kviečiame šeimas su ikimokyklinio arba pradinio mokyklinio amžiaus vaikais į šeimadienius.

Po vasaros atostogų į miestą sugrįžo vaikai, o į mūsų vaikų biblioteką grįžo vilniečių šeimų pamėgtieji šeimadieniai. Tai kiekvieną šeštadienį vaikų bibliotekoje vykstantys nemokami užsiėmimai vaikams. Šeimadienių metu tradiciškai vyksta garsiniai skaitymai, o po jų – kūrybinės dirbtuvėlės arba kita smagi veikla. Aktualiausią informaciją apie šeimadienius rasite vaikų bibliotekos interneto svetainėje arba vaikų bibliotekos Facebook paskyroje.

Registracija į šeimadienius vyksta el. paštu [email protected]. Vaikų biblioteka įsikūrusi I aukšte, įėjimas iš kiemo pusės. Primename, kad tėveliams reikės parodyti galimybių pasą. 

Rugsėjo 18 diena 12 valanda. „Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais“ skaitymai ir dirbtuvėlės. 

Skaitysime Piret Raud knygą „Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais" ir ieškosime nameliui gyventojų. Taip pat apžiūrėsime šiuo metu Vaikystės pievoje kabančią P. Raud iliustracijų parodą.

Rugsėjo 25 diena 12 valanda. Knygos „Linksmoji dantukų ekspedicija“ pristatymas. Vaikų bibliotekoje kviečiame susitikti su knygelės „Linksmoji dantukų ekspedicija“ autoriumi dantų gydytoju Mindaugu Ardzijausku ir iliustratoriumi Vaidu Šukiu. Daugiau apie susitikimą – ČIA

Galimybė tapti šeimadienio šeimininku

Prie šeimadienių kūrimo kviečiame prisidėti ir Jus. Esate įdomios specialybės atstovas? Turite retą hobį? O gal kolekcionuojate kažką įdomaus? Dainuojate, piešiate, konstruojate, kuriate? Kviečiame tapti mūsų bibliotekos šeimadienių dalimi! Ką reiks daryti? Iš anksto sutartą šeštadienį vienai valandai susitikti su smalsiais vaikais ir papasakoti/parodyti tai, kuo jūs gyvenate bei didžiuojatės. Jeigu turite idėjų, laukiame trumpo laiško el.paštu [email protected]

Jei šeštadieniais nuobodžiaujate ir ieškote prasmingos veiklos vaikams, ateikite į šeimadienius!

 

 

Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA