Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kaip pažinti moters pasaulį?

Kaip pažinti moters pasaulį?

Kas gali pradžiuginti labiau, jei ne nuoširdus moteriškas juokas? Gruodžio 13 d. vakarą mūsų biblioteką papuošė žurnalistės Nijolės Koskienės knygos „Špylkos ir šlepetės“ pristatymas. Tiesa, tai nebuvo vien moteriškas susitikimas, mat ir apsilankę vyrai kvatojo kartu, klausydamiesi autorės humoreskų. Taip, jos susideda iš moteriškų situacijų, tačiau, kaip gi jos be (kartais itin sustabarėjusių) antrųjų pusių.

Rašytoją kalbino artima draugė Asta Laukaitienė. Ji klausimais stebino ne tik susirinkusią publiką, bet ir pačią autorę, o jos perskaitytos knygos ištraukos juoko ašaromis pravirkdė ne vieną.

Tačiau ši knyga skirta ne tik juokui. Tai kartu ir pasakojimai apie nuolatines šiuolaikinės moters pastangas išlikti moterimi kasdieniniame pasaulyje, nuobodžioje kontoroje, komplikuotoje santuokoje, provincijos mieste. Taip pat tai ir langas (pro kurį pravartu pažiūrėti ir vyrui) į slėpiningą moters pasaulį.

Dėkojame visiems apsilankiusiems šiame smagiame vakare. Lauksime jūsų ir kituose bibliotekos renginiuose, o jau netrukus ir naujose erdvėse!

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas