Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kalėdinis personažų paštas

Kalėdinis personažų paštas

Šiais metais knygų personažams Kalėdos buvo ypatingos, nes jie gavo tiek daug jūsų sveikinimų ir nuostabių laiškų! Labai nekantraujame ir norime kai kuriais laiškais pasidalinti su jumis, nes juk gražiais dalykais dalintis reikia!

„Per Tave ir aš esu Karlsonas. Per Tave vaikštau stogais ir valgau uogienę. Per Tave nesėdžiu namie, o ieškau nuotykių. Dažniausiai. Bet per Tave ir mėgstu pamiegot. Daug. Karlsonas <3 Karlsoną!“ (Brigita)

„Sveiki, gerbiamas sekly Šerlokai Holmsai. Žinau, kad esat užimtas žmogus, nuolat tiriate žmogžudystes ir nužudymus, bet labai tikiuosi, kad iki Naujų metų surasite man laiko parašyti linkėjimus. Pagarbiai, Rokas A.“

„Sveiki, Volandai. Norėjau paklausti, ar Jūs taip pat švenčiate Šv. Kalėdas ir kaip laikosi Begemotas?“ (Aura)

„Sveikas, Snusmumrikai. Dabar tu tikriausiai guli išsitiesęs saulėje šalia kokio upeliūkščio ir papsi avietinį tabaką. O pas mus žiema, šlapia ir niūru. Papasakok, prašau, ką iš savo kelionių, kad galėčiau skaityti laukdamas pavasario. Na, o tau grįžus leisimės į dar vieną nuotykį. Apkabinu.“ (Nojus)

„Filmukus apie Trolius Mumius galime žiūrėti kiekvieną dieną. Perskaitėme visas knygeles apie juos. Labai juos mylime!“ (Kasparas (8 m.), dvynukai Emilija ir Simonas (5 m.)).

„Mieloji Džeine, džiaugiuos pilna širdimi, dėkoju Dieviškajai Apvaizdai, kad kažkada mane supažindinusi su Tavimi, mano nuostabioji Džeine, šiandien Ji suteikė man progą Tau parašyti. Todėl sveikindama Tave sulaukus Šventų Kalėdų ir linkėdama šviesiausių dienų Naujaisiais metais, atvira širdimi išsakysiu Tau, neužmirštama drauge, savo jausmus: esi man dyvinas moters paveikslas ir tyrumo pavyzdys. Esi mano sielos draugė, gyva mano prisiminimuose, nes iki šiol Tavo esybė man daro įtaką, – šviečia ir šildo manąją Būtį.“ (Birutė)

„Mieloji Ana, kaip gaila, kad taip dažnai meilė balansuoja tarp neįmanomybių ribos. Taip norėtųsi, kad meilė nugalėtų ne gyvenimą, o mirtį...“ (Saulius)

„Labas, mano vardas Justina ir tu man labai patinki. Vaikystėje svajojau mokytis Hogvartse. Deja, baigiau mokyklą Panevėžyje. Perskaičiau visas knygas ir peržiūrėjau visus filmus apie tave. Esu didžiausia tavo gerbėja. Jei gali atskrisk pas mane ant šluotos arba parašyk.“ (Justina)

Bibliotekoje jautėsi didelis sujudinimas, kol personažai skrebeno plunksnomis linkėdami jums pačių gražiausių dalykų. Jie žino, kad jūs labai nekantriai laukiate laiškų ir kiekvieną dieną su viltimi varstote savo pašto dėžutę. Tad turime jus pradžiuginti ir pasakyti, kad pirmieji personažų laiškeliai jau pakeliui ir tuoj pasieks jūsų namus.

P. S. Albas Dumbldoras ir Haris Poteris gavo labai daug laiškų ir rašydami juos jie susitarė nenaudoti magijos, tad jų sveikinimo reikės laukti truputį ilgiau.

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas