Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujo kūrinio vaizdo įrašą išleidę „Den Rivers“ kviečia į koncertą bibliotekoje

Naujo kūrinio vaizdo įrašą išleidę „Den Rivers“ kviečia į koncertą bibliotekoje

„Den Rivers“ – žinomos lietuvių grupės „FusedMarc“ įkūrėjo Deniso Zujevo solinis projektas. Savo kūrybinius sumanymus čia jis įgyvendina savo suburtoje muzikantų grupėje. Atlikėjai pristato naują kūrinį „Inner Space“ ir kviečia į jau šį ketvirtadienį, balandžio 18 dieną, vyksiantį nemokamą koncertą Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje.

Po ilgo ir sėkmingo elektroninės muzikos periodo Denis Zujev nusprendė atskleisti savo jausmingą, poetišką dainų kūrėjo ir atlikėjo pusę. Muzikantas neslepia, kad eiti šiuo keliu jį paskatino vidinė transformacija, įvykusi po grupės „Fusedmarc“ dalyvavimo „Eurovizijoje“ 2017 metais Kijive. „Tai buvo momentas, kai pajutau stiprų norą pasinerti giliau į savo vidinį pasaulį – pradėjau kurti muziką naudodamas savo balsą, žodžius ir akustinę gitarą. Po pirmųjų žingsnių apėmė jausmas, kad viskas vyksta labai organiškai. Dainos gimė viena po kitos, kiekviena su savitu charakteriu, nuotaika ir atmosfera. Tai buvo tarsi vidinės upės tėkmė, begalinis idėjų ir garsų srautas. Taip atsirado projekto pavadinimas „Den Rivers“. Įsibėgėjus kūrybos procesui, prie projeko prisijungė bendraminčiai ir prieš kelerius metus pradėjome aktyvią savo veiklą“ – apie grupės atsiradimą pasakoja Denisas.

Grupėje „Den Rivers“ šiuo metu groja penki muzikantai: Denis Zujev (vokalas, gitara), Michail Levin (bosinė gitara), Aliaksandr Ratsko (gitara, pritariantysis vokalas), Dmitry Špuntov (sintezatorius), Sergej Cyplakov (būgnai, perkusija). Šiuo metu grupė įrašinėja savo debiutinį albumą ir sako, kad jų muzika išsiskiria unikaliu skambesiu, atmosfera ir lyriniais tekstais, siūlančiais klausytojui patogiai pasinerti į garso, harmonijos ir nuoširdumo pasaulį. Muzikantai teigia, kad savo kūryboje paliečia vidinės laisvės, sąmoningumo, ryžto rinktis ir atskleisti savo potencialą temas.

„Inner Space" (angl. vidinė erdvė) – naujausias grupės „Den Rivers“ kūrinys. „Ši daina apie erdvę, kurioje žmogus gali susitikti ir susijungti su savimi, susidraugauti su savo siela“ – kūrinį pristato „Den Rivers“. Europos humanitarinio universiteto bibliotekoje grupė nufilmavo šio kūrinio koncertinio atlikimo įrašą. Simboliška, kad ir artimiausias grupės koncertas vyks bibliotekoje. Balandžio 18 dieną 18 valandą „Den Rivers“ pasirodys senamiestyje įsikūrusioje Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje.

„Bibliotekos erdvės – puiki vieta organizuoti koncertams. Bibliotekos atmosfera nuteikia tiek atlikėją, tiek ir klausytoją sutelkti visą dėmesį į muziką ir kontaktą su atlikėju. Tokie kameriniai koncertai labai tinka mūsų muzikai“, – į koncertą kviečia „Den Rivers“.

Artėjantis „Den Rivers“ pasirodymas – tai kovo-birželio mėnesiais kartą per mėnesį vyksiančio projekto „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“ dalis. Šiuo projektu kuriamos sąlygos bibliotekos bendruomenės nariams bei svečiams nemokamai dalyvauti kokybiškuose ir išskirtiniuose koncertuose, susipažinti su rečiau girdima originalia aktualių Lietuvos kūrėjų muzika. Kovo mėnesį jau įvyko grupės „Music For Humans“ koncertas, gegužės 16 dieną bibliotekoje taip pat koncertuos grupė „Illume“, o birželio 13 dieną – grupė „Nika Ganga“. Projektą „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“ remia asociacijos LATGA Kūrybinės veiklos fondas. Įėjimas į šiuos koncertus laisvas.

Nuotraukos autorius: Evgeny Levin.

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas