Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Nuotolinė mokymosi sistema norintiems tobulėti suaugusiųjų švietimo srityje

Nuotolinė mokymosi sistema norintiems tobulėti suaugusiųjų švietimo srityje

Pristatome nuotolinę andragogikos mokymosi sistemą. Tai pirmas tokio pobūdžio projektas Lietuvoje, leidžiantis tobulinti žinias suaugusiųjų švietimo srityje, virtualioje mokymosi aplinkoje.

Nuotolinėje mokymosi sistemoje dalyviams sudarytos galimybės mokytis iš tekstinės, vaizdinės bei garsinės medžiagos. Taip pat jie gali bendrauti tarpusavyje vieni su kitais. Šia mokymosi sistema gali naudotis visi Lietuvos bibliotekų specialistai ir kiti, besidomintys suaugusiųjų švietimu.

Mokymų programa sudaryta iš keturių pagrindinių temų: efektyvi komunikacija, suaugusiųjų mokymo metodai, mokymų programos rengimo principai ir tikslinės auditorijos. Įsisavinę teorines žinias ir susipažinę su praktiniais pavyzdžiais dalyviai gali laikyti testą ir gauti pažymėjimą už pasirinktas temas arba visą programą. 

Andragogikos mokymosi programa sudaro sąlygas ne tik tobulinti žinias be laiko, ekonominių ir vietos apribojimų, bet ir dalintis savo veiklos patirtimi, bendrauti ir bendradarbiauti su Lietuvos ir kitų šalių mokymų dalyviais.

Tad kviečiame prisidėti, nes mokydami kitus, tobulėjame patys!

Užsiregistruoti į mokymus galite čia

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas