lt

„Open House Vilnius“ mūsų bibliotekoje – kviečiame į ekskursijas

„Open House Vilnius“ mūsų bibliotekoje – kviečiame į ekskursijas

Liepos 3-4 dienomis Į sostinę sugrįžta vienas laukiamiausių metų renginių – architektūros festivalis „Open House Vilnius“, kuriame dalyvauja ir Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka. Kviečiame į išskirtines ekskursijas mūsų bibliotekoje, kurių didelė dalis vyks... po žeme.

Septintasis „Open House Vilnius“ atviros architektūros savaitgalis vėl atveria miesto erdves ir kviečia miestiečius ir miesto svečius pažinti išskirtinę Vilniaus architektūrą. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, įsikūrusi buvusiuose Sofijos ir Juozapo Tiškevičių rūmuose, šiemet antrą kartą dalyvauja renginyje ir laukia architektūra besidominčių lankytojų. 

„Open House Vilnius“ – tai festivalis, kviečiantis miestiečius ir miesto svečius pažinti architektūrą, patirti ir suvokti mus supančios materialios aplinkos kokybės vertę. Atviros architektūros savaitgalio metu duris atveria Vilniaus pastatai, kurie įprastai yra visiškai arba iš dalies neprieinami visuomenei. Šiemet festivalio programoje yra 53 pastatai.

Liepos 3-4 dienomis kas 30 minučių mūsų bibliotekoje vyks ekskursijos, kurias veda gidai-savanoriai. Visi jie yra mūsų bibliotekos darbuotojai. Daug dėmesio ekskursijose skiriama rūsiams, kurie siekia XV amžių, tad lankytojai turės unikalią progą jais pasivaikščioti.

Renginys yra nemokamas, išankstinės registracijos nereikia. Registracija vyks atėjus, prieš ekskursiją. Ekskursijos metu rūsių ir pastato viduje būtina dėvėti kaukes.

  • Ekskursijos liepos 3 dieną šeštadienį vyks nuo 10 valandos ryto, paskutinė – 19 valandą.
  • Ekskursijos liepos 4 dieną sekmadienį vyks nuo 10 valandos, paskutinė – 17 valandą.

Visa informacija apie Open House Vilnius: https://www.openhousevilnius.lt/ ir https://www.facebook.com/OpenHouseVilnius

 Smagus testas apie Vilniaus miesto pastatų architektūrą – ČIA, jame rasite ir klausimą apie Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus biblioteką.

Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA