Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Prieiga prie naujų duomenų bazių

Prieiga prie naujų duomenų bazių

Kviečiame susipažinti su naujomis Naxos Music Library duomenų bazėmis ir teisės portalu Global-Regulation.

Iki kovo 31 d. turime prieigą prie Naxos Music Library duomenų bazių.

Naxos Music Library Jazz. Tai išsami džiazo muzikos kolekcija, kurią sudaro daugiau kaip 100 000 garso takelių. Kolekcijoje rasite džiazo, bliuzo, šiuolaikinės instrumentinės muzikos, roko ir popmuzikos įrašų, biografinės informacijos apie kompozitorius, atlikėjus, jų kūrinius ir kt.

Naxos Music Library World. Duomenų bazėje pateikiama plati muzikos pasaulio apžvalga nuo legendinių istorinių atlikėjų pasirodymų iki šiuolaikinės pasaulio muzikos aktualijų.

Naxos Spoken Word Library. Kolekcijoje sukaupti žymių aktorių įgarsinti pasaulio literatūros kūriniai anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis. Galite pasiklausyti poezijos, dramos, fantastikos ir kitos literatūros kūrinių.

Naxos Video Library. Vaizdo įrašų duomenų bazė. Kolekcijoje yra daugiau nei 1300 koncertų, operų, baletų, meno dokumentikos pilnų vaizdo įrašų.

Naxos Works Database.Tai klasikinės muzikos kūrinių pildomas elektroninis katalogas. Čia rasite kompozitoriaus biografijas, muzikos įrašus, informaciją apie kūrinių trukmę, instrumentuotę, leidėją ir kitus duomenis.
Prieiga suteikta iki 2017 m. kovo 31 d. tik iš bibliotekos kompiuterių.

Iki balandžio 30 d. galite pasinaudoti teisės aktų paieškos portalu Global-Regulation.
Tai didžiausia pasaulyje teisės aktų paieškos sistema, apimanti daugiau negu 1,5 milijono teisės aktų ir įstatymų iš 79 pasaulio šalių.
Prieiga suteikta iki 2017 m. balandžio 30 d. tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į Informacinės skaityklos darbuotojas.

Daugiau apie prenumeruojamas ir terminuotos prieigos duomenų bazes skaitykite bibliotekos svetainėje.

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas