Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Saldi savaitės pradžia su Pyragų dienos akcija

Saldi savaitės pradžia su Pyragų dienos akcija

Lapkričio 6 dieną mūsų biblioteka prisidėjo prie „Išsipildymo akcijos“ iniciatyvos, kurios metu kvietėme skaitytojus ir kolegas vaišintis bibliotekos darbuotojų keptais pyragais.

Sulaukėme didelio susidomėjimo ir Pyragų diena prabėgo labai sėkmingai ir skaniai. Bibliotekos darbuotojai puikiai padirbėjo ir iškepė įvairiausių skonių pyragų. Buvo galima paragauti tiek tradicinį obuolių pyragą ar tinginį, tiek gurmaniškąjį citrininį sūrio ar suvalkietiškąjį pyragą. Skanius ir burnoje tirpstančius pyragus puikiai įvertino ne vienas lankytojas!

Dėkojame visiems prisidėjusiems, paaukojusiems ir pasidalinusiems geromis emocijomis. Akcijos metu buvo surinkti 42,08 eur., kurie jau paaukoti „Išsipildymo akcijos“ fondui.

Pyragų diena, tai TV3 iniciatyva, kuri yra švenčiama lapkričio 6-ąją dieną. Šią dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Daugiau apie akciją http://issipildymoakcija.tv3.lt/

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas