lt

Senjorų dienos internete 2020

Senjorų dienos internete 2020
„Senjorų dienos internete“ šiemet vyks spalio 19-23 dienomis. Jų metu projekto „Prisijungusi Lietuva“ organizatoriai kviečia žiūrėti tiesiogines transliacijas penkiomis skirtingomis temomis. Stebėti jas patogiausia savarankiškai namuose – asmeniniuose išmaniuosiuose įrenginiuose, turinčiuose interneto prieigą.
 
Transliacijos vyks nuo 11 valandos ir jas moderuos žurnalistas Richardas Jonaitis. „Senjorų dienos internete 2020“ transliacijų temos:
 
Spalio 19 d. – „E. sveikata: judėkime ir sau padėkime“. Ar žinote kaip savo išmanųjį įrenginį panaudoti geros savijautos palaikymui? O gamtos turtais sustiprinti imunitetą? Šie klausimai bus gvildenami transliacijos metu.

Spalio 20 d. – „E. laisvalaikis: stebėkime ir kurkime“. Transliacijoje sužinosime LRT mediatekos galimybes, kur ir kaip galima peržiūrėti vakar ar dar anksčiau TV rodytas mėgstamas laidas ar filmus! Be to, susitiksime su fotografu, kuris pasidalins praktiniais nuotraukų darymo išmaniais įrenginiais patarimais ir subtilybėmis. Organizatoriai kviečia transliacijos metu turėti išmanųjį telefoną.
 
Spalio 21 d. – „E. paslaugos: patogiai ir saugiai“. Be elektroninės bankininkystės šiandien neįsivaizduojama nei pasaulio ekonomika, nei mūsų kasdienybė. Tačiau kada banke apsilankyti vis tik būtina? Atsakymą išgirsite paklausę transliacijos dalyvių: Lietuvos bankų asociacijos atstovų, įvairių bankų ekspertų. Transliacijoje taip pat bus pristatyta, kaip veikia paštomatai.
 
Spalio 22 d. – „E. saugumas: draugaukime ir neapsigaukime“. Ar esate kada pastebėję, kad kažkada įsigyta prekė „persekioja“ Jus vos tik atsidarote interneto naršyklę? Kas ir kodėl už to slypi ir ko imtis, kad tai liautųsi? Kaip bendrauti internetu etiškai, saugiai ir atsakingai? Naudingi ekspertų patarimai Jums!
 
Spalio 23 d. – „E. sodas: planuokime virtualiai, sodinkime realiai“. Kaip technologijos susiję su daržu ir sodu? Atsakymą į šį klausimą transliacijos metu pateiks pašnekovai, kurie patars, kur ir kaip internete rasti Jums aktualią informaciją daržo, sodo, gėlių auginimo klausimais. Atsižvelgiant į „Senjorų dienos internete 2019“ dalyvių atsiliepimus ir puikius vertinimus, šiemet dar sykį sodo priežiūros ir kitais praktiniais patarimais dalinsis dr. Algirdas Amšiejus. Transliacijos metu bus galimybė užduoti klausimus.

Daugiau informacijos: www.prisijungusi.lt 

Bendruomenių kraštotyra
Vasara su knyga
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Knygų lobis
Interaktyvi biblioteka