lt

Svarbi informacija skaitytojams!

 Svarbi informacija skaitytojams!

Mieli bibliotekos lankytojai, šią vasarą Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina vieną iš didžiausių pastarųjų metų projektų – Lietuvos integralios bibliotekų informacinės sistemos (LIBIS) modernizavimą.

Informuojame, kad iki šiol veikęs Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos elektroninis katalogas nuo šiol nebeveiks ir visos paslaugos perkeltos į atnaujintą portalą „iBiblioteka“. Nuo šiol būtent čia kviečiame norimų leidinių ieškoti, juos užsisakyti, rezervuoti, pratęsti jų pasiskolinimo terminą. Dėl duomenų perkėlimo ir testavimo procesų ibiblioteka.lt portale galimi trikdžiai, tad atsiprašome už nepatogumus.

Portale „iBiblioteka“ būtina vartotojo identifikacija:
Pirmą kartą jungiantis reikia per elektroninius valdžios vartusPAGALBA.
Su Google ar Facebook paskyromis (jei anksčiau naudojotės šiuo portalu ir norite prisijungti vėl). PAGALBA.

Prisijungę savo užsakymus matysite skiltyje Mano iBiblioteka. Jei nematote savo rezervuotų leidinių, pateikite rezervacijas iš naujo. PAGALBA.

Dėl naujos sistemos diegimo darbų ir galimų trukdžių rugsėjį nebus skaičiuojami delspinigiai už laiku negrąžintas knygas. Mūsų biblioteka nuo rugsėjo 1 dienos dirba pirmadieniais-šeštadieniais 11-19 val.

Išsamesnė informacija skaitytojams teikiama:

Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA