lt

#tuesibiblioteka. Fotokonkursas

#tuesibiblioteka. Fotokonkursas

Biblioteka – tai Tu, mielas skaitytojau. Šiais metais minėdami jau 17-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę norime pakviesti Tave pasidalinti savo patirtimis bibliotekoje. Kas Tau yra biblioteka? Kokią Tu ją matai? Kas tave žavi ar stebina? Ką mėgsti veikti bibliotekoje? Gal turi savo mėgstamą vietą, poilsio erdvę, o gal bibliotekininkę, kuri visada padeda rasti, tai ko ieškai?  

Mums įdomu išvysti biblioteką Tavo akimis. Fotografuok biblioteką arba nusifotografuok bibliotekoje. Skelbk nuotraukas Instagrame ir žymėk grotažyme #tuesibiblioteka arba siųsk jas el. paštu [email protected] nurodęs savo vardą, pavardę (slapyvardį) ir kontaktus, kuriais galėtume susisiekti. 

Mes nekeliama didelių reikalavimų nuotraukų kokybei. Neribojame Tavo kūrybiškumo neleisdami naudotis redagavimo programomis. Mums svarbiausia nuotraukos autentiškums, originalumas ir meniškumas bus įvertintas puikiu prizuEkslibris.lt pagamintu asmeniniu antspaudu, kurio pritaikymas yra labai platus. Juo galima pažymėti savo knygas, svarbius laiškus ar dokumentus, šventėms skirtus spaudinius ir pan. 

Tavo nuotraukų lauksime iki 2017 m. gegužės 31 d. Laimėtoją paskelbsime iki birželio 12 d. 

Konkurso taisyklės

 

Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA