lt

Aurelijos Veršininės paroda „ Vidinės erdvės istorijos“

Vaikų biblioteka

Aurelijos Veršininės darbų paroda lapkričio 2 - 30 d. Vaikų bibliotekos Kūrybinėje laboratorijoje. Parodos atidarymas lapkričio 6 d. 18 val.

Sveiki. Labiausia mėgstu prisistatyti kaip menininkė, nes šiame žodyje geriausia telpa visos tos kūrybinės savirealizacijos formos, kurių mano gyvenime yra daug. Esu dailininkė, rinkodaros specialistė, asmeninio augimo projekto „Sielos namai“ įkūrėja, vedu meno terapijos užsiėmimus, rašau eiles, psichologinius straipsnius, kuriu ir atlieku dainuojamosios poezijos dainas ir kita. Visgi arčiausiai savo sielos jaučiuosi tapydama.
Tapyba man – ne šiaip darbinė veikla. Tai mano pati mylimiausia meditacijos, prisilietimo prie savo savasties, saviterapijos ir mokymosi forma. Tai mano laiko mašina, nunešanti į belaikę erdvę, kurioje gyvena mistines formas įgavusios mano pačios vidinės dalys, o taip pat begalė augalų, gyvūnų bei magiškų būtybių. Jos man pasakoja savo istorijas, kurias užrašau jas nutapydama.
Mano tapybos gerbėjai sako, kad žvelgdami į mano paveikslus jaučiasi taip, tarsi tą erdvę jau pažinotų. Nieko nuostabaus. Tenai visi susitinkame tuomet, kai mūsų kūnas ir protas ilsisi - medituojant, matant vizijas ar sapnuojant. Čia viskas vyksta vienu metu. Viskas yra Vienyje. Štai kodėl mano daugiasluoksniuose paveiksluose vieni objektai virsta kitais, tarsi išsitrintų ribos tarp to, kas esu aš ir viso kito.
Tapydama aiškiai jaučiu, kad vyksta giluminis mokymosi procesas. Per vaizdus man siunčiamos įžvalgos, kurias bandau įsisąmoninti ir integruoti savo gyvenime. Štai dėl ko visuomet sakau, kad ne AŠ TAPAU paveikslus. Tai jie TAPO MANE. Puikiai suvokiu ir tai, kad šie kūriniai ateina iš Srauto. Jie gimsta ne IŠ MANĘS, bet PER MANE. Man buvo suteikta garbė ir laimė būti tuo tarpininku, per kurio rankas ir širdį vaizdai yra užfiksuojami. Tam, kad jais galėčiau pasidalinti. Tam, kad per juos visiems besigrožintiems galėčiau priminti. Apie tą erdvę, esančią kiekviename iš mūsų. Apie tai, kokia harmonija joje gyvena ir kaip verta joje būti kuo dažniau. To jums iš visos širdies ir linkiu.

Su meile,
Aurelija

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Telefonas: 85 261 8520
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA