Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Filosofijos klubas. Dr. Jono Čiurlionio paskaita „Mokslas ir filosofija“

Didžioji salė

Lapkričio 23 d. 17.30 val. kviečiame į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką (Trakų g. 10), kur vyks jau antrasis bibliotekoje kuriamo Filosofijos klubo susitikimas – dr. Jono Čiurlionio paskaita „Mokslas ir filosofija“, kurioje bus nagrinėjami klausimai „kas yra filosofija?", „kas yra mokslas?", „ar filosofija yra mokslas?" „kokie skirtumai ir panašumai?", „kuo skiriasi klasikinė ir šiuolaikinė filosofija ir mokslas?". Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus bus ieškoma pasitelkiant mokslo ir filosofijos istorijos pavyzdžių iš matematikos, fizikos, astronomijos, muzikos, astrologijos, alchemijos sričių. Paskaita vyks bibliotekos Didžiojoje salėje.

xxx

Koks yra pasaulis? Kas yra žmogus? Ką aš galiu žinoti? Kokia yra gyvenimo prasmė? Jeigu jums nors kartą yra kilęs panašus klausimas, kviečiame jungtis į kuriamą Filosofijos klubą Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje.
 
Šio klubo idėja – sutelkti besidominčius bei pradedančius filosofija domėtis žmones tematiniams pokalbiams, kurių tikslas yra susipažinti su skirtingomis filosofijos sritimis ir skatinti lankytojus diskutuoti ir nagrinėti įvairiausius filosofinius tekstus.
 
Į susitikimus kviečiame ateiti įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmones, svarbiausias kriterijus – noras į mus supančius reiškinius žvelgti giliau.
 
Nuo spalio vieną kartą per mėnesį kviečiame į filosofijos paskaitas-susitikimus bibliotekos Didžiojoje salėje Trakų g. 10. Klubo veiklai talkins VU Filosofijos fakulteto docentas dr. Kęstutis Dubnikas, paskaitas skaitys universiteto dėstytojai ir lektoriai.
 
Naujojo Filosofijos klubo bibliotekoje susitikimai vyks trečiadieniais nuo 17:30 iki 19:00 val.
 
Dar kitas Filosofijos klubo susitikimas vyks gruodžio 21 d.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Jurga Kauzonienė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas