Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Genovaitės Gustytės knygos „Septynios esatys“ pristatymas

Didžioji salė

Kovo 17 dieną 17.30 val. Didžiojoje salėje vyks Genovaitės Gustytės knygos „Septynios esatys“ pristatymas.

Dalyvauja: poetė GENOVAITĖ GUSTYTĖ, žurnalistė IRMINA PRYVALOVA, VDU Muzikos akademijos klasikinio dainavimo studentė GRETA KARALIENĖ, pianistė LORETA HAIDARI, leidyklos ANDRENA vadovė NIJOLĖ PETROŠIENĖ.

Knyga „Septynios esatys“ – tai poetės Genovaitės Gustytės daugelio metų kruopštaus kūrybinio darbo rezultatas.  Poetė savo kūryboje išlieka intravertė, eilėraščiuose dominuoja monologas, potekstė, filosofinė meditacija. Per problemišką situaciją, intelektualią dvasinę įtampą siekiama reikšmingos harmonijos, per aštrius prieštaravimus, svyravimus skverbiamasi gilyn į esmę.

G. Gustytei būdingas eleginis stilius, pasireiškiantis ne atskirais vaizdiniais, o netekimo kažko svarbaus apmąstymu, aistrų nutildymu ir vienišumo išgyvenimu. Tai yra antroji Genovaitės Gustytės knyga su autorės piešiniais.

Knygą sudaro septyni skyriai. Juos visus sieja autorės apmąstymų procesas, siekimas paaiškinti svarbiausius būties klausimus: kas yra gyvenimas? Ką galima pažinti? Kas yra tiesa, laimė, laisvė, harmonija?

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas