lt

Kalėdos be streso, remiantis Geštalto psichoterapija

Konferencijų salė

Kalėdų tema sužadina daug pakilių jausmų. Iki jų likus  mėnesiui prasideda prieššventinė „karštinė“ - spindinčios vitrinos, akį traukiančios dovanos, skambančios ir kvepiančios mugės, įvairiausios reklamos „pagauna“ mus ir, atrodo, ragina kuo greičiau pradėti ruoštis šventėms, kad ji visiems artimiesiems išliktų pačiu džiaugsmingiausiu metų prisiminimu. Šalia įprastų darbų užsikrovę dar ir šį įsipareigojimą, „įjungiame aukščiausią pavarą“ ir ją laikome visą prieššventinį laikotarpį, kad tik viską spėtume laiku padaryti, tikėdamiesi kaip nors, kad ir iš paskutiniųjų, sukurti tą stebuklingą šventę, kurioje viliamės jausti artimųjų meilę,  šilumą ir dėkingumą. Tačiau dažnai  yra ne taip - Kalėdų šventė didžiajame šeimos rate ir visas prieššventinis laikotarpis daugybei žmonių vietoj trokštamo patirti džiaugsmo, sukelia liūdesį, nuovargį ir išsekimą. To priežastis – ilgalaikis stresas, nerimas ir įtampos, patiriamos to laikotarpio metu.

Tad, ką daryti, kad šventė jums tikrai taptų švente, kurios metu jūsų pačių ir jūsų artimųjų širdyse vyrautų ne nuovargis, įtampos, bet tikra šventinė dvasia? Į šiuos klausimus atsakysiu šio užsiėmimo metu, remdamasi  Geštalto psichoterapijos ir Įsisąmoninimu grįstos psichologijos teorija bei praktikiniais patyrimais.
Gruodžio 5 d. (trečiadienį) 18 val. užsiėmimo metu aiškinsimės, kas yra stresas ir mokysimės atpažinti, kas konkrečiai man jį sukelia, koks jo poveikis mūsų organizmui ir susipažinsite su būdais, kaip jį suvaldyti. Po šio užsiėmimo aiškiau suvoksite, kaip jumyse gimsta įtampos ir stresas ir kaip tai pasireiškia fiziologiškai, kaip tai atsiliepia savijautai ir elgesiui bei santykiams su aplinkiniais; kokie yra jo valdymo būdai bei susipažinsite su  praktiniais streso savireguliacijos metodais.

Renginio metu atliksite streso įvertinimo ir savidiagnostikos testus ir kitus pratimus,  skirtus atpažinti stresą, jo keliamas reakcijas. Taip pat sužinosite, kaip galima suvaldyti stresą bei išmoksite praktinių atpalaidavimo pratimų bei meditacinių praktikų, padedančių sumažinti stresą ir įtampas.

Šis užsiėmimas skirtas besidomintiems psichologija, norintiems daugiau pažinti save ir išmokti gyventi komfortiškiau. Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame registruotis čia


Užsiėmimą veda Danguolė Krupovnickienė, Geštalto psichoterapijos praktikė, viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuotų įsisąmoninimu grįstos psichologijos ir Kognityvinės elgesio terapijos mokytoja – instruktorė, socialinių mokslų magistrė, VšĮ Konsultacijų ir mokymų centras ESU vadovė.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: rūta
Telefonas: 85 261 8520
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA