Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Knygos „Mokytojas“ turo uždarymas: mokytojai ir jų kelionės po Lietuvą (Klimas ir Bitautas)

Didžioji salė

Gegužės 8 dieną 18 valandą Didžiojoje salėje vyks Karolio Klimo knygos „Mokytojas“ pristatymas.

Su Žaklina apsukęs aplink Lietuvą ir aplankęs virš trisdešimt bibliotekų bei mokyklų knygos „Mokytojas“ autorius Karolis Klimas sugrįžo į Vilnių! Visą balandį trukusio turo uždarymo renginys – gegužės 8 dieną (pirmadienį) 18.00 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje.
 
Renginyje knygos autorius ne tik pasidalins šviežiais įspūdžiais iš ką tik pasibaigusio turo, bet ir plačiau papasakos apie savo trijų savaičių trukmės kelionę po Lietuvą, į kurią leidosi prieš beveik trejus metus (apie šią kelionę užsiminta ir knygoje „Mokytojas“). Autoriui draugiją palaikys istorijos mokytojas ALGIS BITAUTAS, kuris prieš keletą metų dalyvavo akcijoje „Surink Lietuvą“ ir skersai išilgai išnaršė gimtinę.
 
Klausydamiesi dviejų mokytojų sužinosite, kokie kultūriniai ir gamtos objektai jiems paliko didžiausią įspūdį (mažiausiai TOP 15 lankytinų vietų), kur (ne)valgyti keliaujant, kaip planuoti maršrutą, kodėl tokios kelionės praverčia dirbant su vaikais ir t. t. Galbūt artėjant vasarai pasisemsite motyvacijos keliauti po gimtąjį kraštą ir idėjų, kaip geriau pažinti Lietuvą? Kelionių kontekste, be abejo, išgirsite ir apie knygą „Mokytojas“, ką tik sulaukusią ketvirtojo tiražo!
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Jurga Kauzonienė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas