Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Knygos „Romas Balčiūnas: didysis dūdų revoliucionierius“ pristatymas ir susitikimas su autoriumi Gerimantu Statiniu

Didžioji salė
Kovo 8 d. 17.30 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g. 10) įvyks susitikimas su knygos „Romas Balčiūnas: didysis dūdų revoliucionierius“ autoriumi Gerimantu Statiniu. Prisiminimais apie Maestro dalinsis VPIO „Trimitas“ buvę muzikantai Egidijus Taleikis ir Rimantas Česnavičius. Koncertuos Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos mokytojo G.Statinio pučiamųjų metodinės grupės mokiniai. 
 
Romas Balčiūnas – pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ dirigentas, puoselėtojas ir šio žanro nepakartojamas herojus. Jo dėka orkestras nuo Vilniaus poilsio parko kapelos išaugo iki solidaus kolektyvo ir gavo skambų „Trimitas“ pavadinimą, vėliau – Valstybinio kolektyvo statusą. Buvo suburta merginų šokėjų grupė, kuri nuolatos orkestrą lydėdavo visų gastrolių metu Lietuvoje ir užsienyje. Apie R.Balčiūną sklando legendos, o amžininkai apie jį kalba kuo geriausiais prisiminimais.
 
Knygoje „Romas Balčiūnas: Didysis dūdų revoliucionierius“ sudėta daug kolegų ir artimųjų prisiminimų, jo paties pasisakymai spaudoje ir televizijoje. Knygoje sužinosime, kodėl Romas Balčiūnas buvo vadinamas „šokančiu dirigentu“ ir kokios apimties buvo dūdų revoliucija.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas