lt

Kristinos Kurilaitės paroda „Gatvės meno galerija – menas arčiau mūsų“

Virtualus renginys
Sausio 12 dieną 15 valandą kviečiame į parodos „Gatvės meno galerija – menas arčiau mūsų“ atidarymą. Jos autorė Kristina Kurilaitė bibliotekos Facebook paskyroje https://www.facebook.com/A.Mickeviciaus.viesoji.biblioteka papasakos, kaip kilo parodos idėja ir ją pristatys išsamiau. Parodą nuo sausio 12 dienos bus galima pamatyti bibliotekos svetainėje www.amb.lt.
 
Paroda „Gatvės meno galerija – menas arčiau mūsų“ įkvėpta kelionių, ilgų pasivaikščiojimų ir netikėčiausių miesto meno formų atradimų. Čia eksponuojamos nuotraukos iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Šilutės, Telšių, Porto (Portugalija), Lisabonos (Portugalija), Aveiro (Portugalija),Tel Avivo (Izraelis), Berlyno (Vokietija) ir Vienos (Austrija). Parodoje siekiama ne tik susipažinti su urbanistiniu menu, bet ir parodyti šio meno technikų įvairovę: nuo trafareto iki sienos drožinėjimo, menininko rankų darbo iki roboto pagalba atlikto piešinio.
 
Apie parodos autorę: Kristina Kurilaitė gatvės menu domėtis pradėjo dar 2013 metais, kai studijavo filologiją Vilniaus universitete. Tais pačiais metais sostinėje surengtas pirmasis tarptautinis gatvės meno festivalis – „Vilnius street art festival“. Nuo to laiko Kristina nemažai keliavo ir kolekcionavo skirtinguose miestuose užfiksuotus urbanistinio meno kūrinius. 2016 metais Kristina pradėjo rašyti tinklaraštį „Gatvės meno galerija“, kuriame apžvelgdavo naujausius meno kūrinius Lietuvoje ir užsienyje. 2019 metais šis tinklaraštis peraugo į žurnalą, kuris jau metus periodiškai leidžiamas kartą į sezoną. Naujausią žurnalo numerį galite pavartyti čia: https://bit.ly/2Wwj3FV
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka