lt

Labas, mano nerime

Vaikų biblioteka

Labas, mano nerime. II dalis

Mielas nerimautojau,

Turbūt Tau kartais būna neramu. Pavyzdžiui, telefone pasirodžius nepažįstamam numeriui, kokią minutę nesinori atsiliepti. O gal viršininkui pasiūlius pristatyti sėkmingą projektą, Tu ieškai priežasčių išsisukti? Galbūt prabudus naktį jau nebegali užmigti, nes galvoje nesustojamai sukasi mintys? Arba visą laiką jauti, kad Tavo kūnas įsitempęs ir niekaip nepavyksta atsipalaiduoti? Gal yra buvę, kad naktį prabudai nuo stipraus širdies plakimo ir išsigandai, jog gali nutikti kažkas baisaus. Arba tiesiog visi aplinkui atrodo ramūs, o Tu ne.

Jeigu patiri kažką panašaus, kviečiame Tave pabandyti geriau suprasti, kas su Tavimi vyksta. Užsiėmimo metu mažoje saugioje grupėje pasitelksime rašymo terapijos metodus tam, kad įsigilintumėm į Tavo nerimo patyrimą. Tai gali būti pradžia mokantis suprasti ir valdyti savo nerimą. Užsiėmimą ves VšĮ "Nerimo klinikos" psichologės Ieva Žvinienė ir Darja Norbutė.

Užsiėmimas vyks 2018 m. vasario 22 d. 18 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje erdvėje Po skliautu. Grupės trukmė - 1,5 valandos. Renginys nemokamas. Vietų skaičius ribotas, tad būtina registracija. Registracija prasidės vasario 17 d. nuo 12 val. el. paštu: [email protected]

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta
Telefonas: 85 261 8520
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA