Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Liz Metta koncertas

Didžioji salė

Kovo 2 dieną 18.30 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos (Trakų g. 10) Didžiojoje salėje vyks nemokamas dainininkės iš Austrijos Liz Metta koncertas.

Austrijos sostinėje Vienoje gyvenanti, dainas anglų kalba kurianti ir atliekanti Liz Metta komplimentų sulaukia ne tik dėl hipnotizuojančio vokalo, jautrių tekstų, bet ir dėl muzikos, kuri atėjusius žiūrovus apgaubia ramia ir paslaptinga atmosfera. Dainininkės muzikinį stilių apibūdina tokie terminai kaip alternatyvus rokas, indie soul, moderni psichodelinė muzika, svajinga, melancholiška pop muzika.

Dainų autorė ir dainininkė Liz Metta Lietuvoje viešės pirmą kartą. Dainininkė praėjusiais metais buvo išrinkta NASOM („The New Austrian Sound Of Music“) komisijos POP muzikos kategorijoje atstovauti Austrijai užsienyje.

Nemokamą Liz Metta koncertą Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje dovanoja  Austrijos Respublikos ambasada Lietuvai. Bibliotekoje įsikūrusi Austrų literatūros skaitykla kiekvienais metais lankytojus kviečia į susitikimus su Austrijos rašytojais, vertėjais, dainininkais. Nemokamas Liz Metta koncertas – bendradarbiavimo su Austrijos Respublikos ambasada Lietuvai rezultatas.

Įėjimas į koncertą laisvas, kviečiame.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Karmela Rudaitienė
El. paštas: vokieciu@amb.lt
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas