Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Nemokama ekskursija po biblioteką

Registracija

Rugsėjo 23 dieną, šeštadienį, 12 valandą kviečiame į nemokamą ekskursiją po Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką.

Šių metų rudenį sukanka 73 metai, kai buvo įkurta mūsų biblioteka. Nuo 1951 metų esame įsikūrę buvusiuose Sofijos ir Juozapo Tiškevičių rūmuose Trakų gatvėje. Tai pastatas, turintis seną istoriją ir daug paslapčių. Neseniai vykusios rekonstrukcijos metu buvo atidengti XIX amžiaus pabaigai-XX amžiaus pradžiai būdingų rūmų interjerų fragmentai, buvo restauruotos krosnys (jų net trylika), sutvarkyti ir lankymui pritaikyti XVI amžiaus rūsiai.

Šiandien biblioteka yra mėgstama vilniečių, kurie čia ateina ne tik pasiskolinti į namus knygų, stalo žaidimų, medijų, bet ir lankosi renginiuose, parodose, mokymuose edukacijose. 

Ekskursiją ves bibliotekos Informacinių išteklių skyriaus vadovė Asta Kazakevičiūtė-Bankauskienė, kuri yra parašiusi knygą „Vadovas po Adomo Mickevičiaus biblioteką“. Ekskursija nemokama, jos trukmė apie 1 valandą, renkamės pirmame aukšte prie registracijos.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Asta Kazakevičiūtė-Bankauskiene
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas