lt

Nerimo veidai: kuo vardu jūsų nerimas?

Vaikų biblioteka

Kviečiame susitikti su Nerimu. Keistas kvietimas, tiesa? Susitikti su tuo, kas nepageidaujama mūsų namuose, darbe, laisvalaikyje. Su tuo, ko stengiamės išvengti, pamačius sprukti į kitą gatvės pusę, apsimesti, kad nematome, turime daug svarbesnių reikalų. O kas būtų, jei pagaliau su Juo susitiktumėte: pažvelgtumėte į akis, sužinotumėte vardą ir ką Jis nori Jums pasakyti? Gal tuomet pavyktų paspausti vienas kitam rankas? Taigi kviečiame susipažinti su tuo, nuo ko mes taip dažnai linkę pabėgti.

Užsiėmime mokysimės identifikuoti, kaip reiškiasi Jūsų Nerimas, kuo jis panašus ir kuo skiriasi nuo kaimyno Nerimo. Atpažinus savo Nerimą ieškosime būdų, kaip su juo sugyventi.

Užsiėmimą ves VšĮ “Nerimo klinikos” psichologės Darja Norbutė ir Ieva Žvinienė. Vaizdinę medžiagą kūrė grafikė Julija Panova.

Užsiėmimas vyks 2018 m. rugsėjo 27 d. 17.30 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus bibliotekos erdvėje Po skliautu. Renginio trukmė – 2,5 valandos. Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis paspaudus nuorodą: https://goo.gl/forms/C9ZyTMWch2V8rfQ02. Registracija vyks tol, kol liks laisvų vietų. Renginys nemokamas.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta
Telefonas: 85 261 8520
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA