Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Rakija Klezmer Band koncertas / Shalom Culture

Didžioji salė
Gegužės 30 d. 18:00, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g. 10) įvyks Rakija Klezmer Band koncertas. Renginio programoje skambės nuotaikinga Klezmer muzika. Renginys nemokamas ir vyks Didžiojoje salėje!
 
Rakija Klezmer Band yra trijų narių grupė iš Vilniaus, kuri šarmingai ir charizmatiškai, pridėdami naujus skonius, tęsia tradicinės žydų muzikos stiliaus Klezmer gyvavimą Lietuvoje. Energingi jaunų atlikėjų pasirodymai užveda publiką bei priverčia žiūrovus ne tik kartu dainuoti, bet ir šokti. Grupė surengė daugiau kaip 100 koncertų Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Vokietijoje bei Prancūzijoje. Šiuo metu kolektyvas yra išleidęs du studijinius albumus.
 
Šis koncertas yra įtrauktas į „Shalom Culture & Music Festival“ programą. Festivalis vyks nuo gegužės iki spalio mėnesio ir aplankys net 11 Lietuvos miestų ir miestelių. Beveik pusę metų truksiančioje „Shalom Culture & Music Festival” programoje skambės klasikinė bei šiuolaikinių kompozitorių muzika, klezmerio melodijos, džiazo improvizacijos, vyks parodos bei meninės akcijos. Festivalyje dalyvaus muzikantai ir dainininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Vokietijos bei Izraelio. Šiuo metu yra numatyta surengti virš 20 koncertų, kurie vyks Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Palangos koncertų salėse, Senojoje Zapyškio bažnyčioje, Alytaus, Joniškio, Kėdainių, Pakruojo ir Žiežmarių sinagogose bei Telšių ješivoje.
 
Festivalį iš dalies finansuoja Vilniaus m. savivaldybė, Kauno m. savivaldybė, Tautinių mažumų departamentas prie LRV, Wix.com bei privatūs rėmėjai. Informacinis partneris LRT.
 
Renginys nemokamas.
Bilietai į kitus festivalio renginius: https://bit.ly/3W2MgIl
 
Festivalio koncertų metu gali būti fotografuojama, filmuojama, dalyviai gali būti matomi nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti publikuojami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijos priemonėse.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Ugnius
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas