lt

Renatos Rehnstedt knygos „Likimų katilai“ pristatymas

Po skliautu

Nepaisant pasaulyje vykstančių kataklizmų, likimų katilai nenustojo virę. Kuo arčiau žemės paviršiaus, kuo mažiau statistikos, tuo glaudžiau kiekvieno mūsų likimo. Ar septyniasdešimtieji, ar devyniasdešimtieji, ar du tūkstantieji, ar dar vėliau... Tie patys angelų ir demonų poelgiai, tie patys jausmai, tie patys pirštai, rašantys laiškus – vieni laiko parkerį, kiti spaudinėja klaviatūrą. Skiriasi tik priemonės ir kūnas. Tas pats šampanas, ta pati migrena ir tas pats aspirinas.

Gegužės 16 d. 18 val. Po skliautu salėje vyks Renatos Rehnstedt knygos „Likimų katilai“ pristatymas. Autorę kalbins redaktorė Jurga Marcinkevičiūtė. Dalyvaus iliustratorė Živilė Kairytė.

Apie autorę:

„Kas aš? Ir kodėl būtent aš? Tikriausiai daugelis mūsų anksčiau ar vėliau užduoda sau šiuos klausimus. Galėčiau prisistatyti vardu, pavarde, parašyti, kiek man metų, kokią turiu specialybę. Bet iš tiesų tai apie mane nedaug papasakotų. Tokie sausi faktai tik leidžia aplinkiniams tarsi užklijuoti įsivaizduojamą lipduką. Tiesiog esu Sadeckų vaikas, vilnietė. Nuo tos akimirkos, kai man sukako 27 metai, širdis nebeteko amžiaus. Net ir dabar, praėjus daugiau nei dešimčiai metų po to gimtadienio, jaučiuosi taip pat. Tikiu, kad niekas šiaip sau nevyksta ir sutapimų nebūna. Dabar gyvenu Švedijoje. Stebiu gyvenimus ir, įvairiausių likimų įkvėpta, kuriu istorijas. Kartais laiškas iš praeities arba trumpas apsilankymas žuvies parduotuvėje pagimdo novelę. Svajoju, kad ,,Likimų katilai“ skaitytųsi taip gardžiai, jog norėtųsi dar! Lyg skanėsto skaitytojo sielai“.

Jau perskaičiusių „Likimų katilus“ atsiliepimai:

• Nuoširdžiai ir profesionaliai parašytos istorijos. Galima sakyti, kad išgyventos ir išguldytos.

• Istorijas “sugėriau” per kartą! Antras skaitymo ratas užtruko ilgiau, bet su tokiu pačiu įsijautimu. „Kažkas” ypatingai artima ir pažįstama su terapiniu efektu.

• Atsipalaidavimas ir nuostabus pasinėrimas į žmonių kaip tu ir aš gyvenimus.

• Trumpos įtraukiančios istorijos, sukeliančios visą puokštę emocijų.

• Nuostabu, tik pradėjau skaityti ir jau labai patinka!

 

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA