Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Šeimadienis! Susitikimas su rašytoja Igne Zarambaite

Didžioji salė

Kovo 18 dieną 12 valandą kviečiame į rašytojos Ignės Zarambaitės knygos „Užkampynė“ pristatymą + kūrybines dirbtuvėles. 

„Po vieno barnio su mama Elijus palovėj atranda slaptas dureles į UŽKAMPYNĘ. Ak, kokia tai nuostabi vieta! Čia jis gali žvejoti žvaigždes, žaisti su taškuotomis beždžionėmis ir susikurti tokį pasaulį, kokio tik užsinori. Smagiau nebūna!“ 
Jums kilo klausimas, kas gi yra ta Užkampynė? Į jį jums mielai atsakys rašytoja Ignė Zarambaitė! Šeimadienio metu autorė papasakos apie tai, kaip gimė idėja parašyti knygą apie Užkampynę – slaptavietę, kurioje pagrindinis kūrinio personažas Elijus randa užuovėją susipykęs su mama. Kalbėsimės ir dalinsimės istorijomis, kaip svarbu turėti savo realią arba susigalvotą slaptavietę (kurioje galima pasislėpti kad ir nuo viso pasaulio!), o po knygos pristatymo vyks edukacija, kurioje pasitelkiant vaizduotę kiekvienas galės kurti savąją Užkampynę. Rašytoją, kurios knygos ne kartą nominuotos „Metų knygos apdovanojimuose“, kalbins aktorė Kristina Savickytė.

Į renginį reikalinga registracija el. paštu [email protected]. Registruojantis prašome nurodyti mažųjų dalyvių amžių. Renginys nemokamas.
 
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Milda
El. paštas: vaikai@amb.lt
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas