Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Seminaras „Knygų ekranizacijos teisiniai aspektai“

Mokymų auditorijos
KNYGA + KINAS + TEISĖ
 
Knygų ekranizacijos teisiniai aspektai – trijų dalių seminaras
 
I dalis: Teorinė.
Knygų ekranizacijos teisiniai aspektai – šią temą aptars lektorius Karolis Vaičekauskas. Paskaitos tikslas suteikti daugiau teisinių ir praktinių žinių prodiuseriams, scenaristams, režisieriams, rašytojams ir leidykloms apie tai, kaip turėtų vykti visas bendradarbiavimas norint ekranizuoti knygą. Kokios sutartys reikalingos ir į ką atkreipti dėmesį?
Seminaro lektorius yra advokatų profesinės bendrijos „Motieka ir Audzevičius“ vyresnysis teisininkas, kuris jau daugiau nei 8 metus specializuojasi teisminių ginčų ir intelektinės nuosavybės teisės srityse. Savo darbo praktikoje gilinasi į pramogų, technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų sektorių ypatumus bei naujausius reguliacinius pasikeitimus, įskaitant ir vieningos Europos Sąjungos skaitmeninės rinkos projektą.
 
II dalis: Praktinė.
Jurgio Matulevičiaus filmo „Izaokas“ pastatymas: filmo kelias nuo literatūros iki kino ekrano, apie tai papasakos filmo prodiuseris Stasys Baltakis.
 
III dalis: Seminaro aptarimas prie kavos (lokacija: TBC)
 
„Kinas + teisė“ – tai seminarų ciklas autorių teisių audiovizualinėje industrijoje temomis. Seminarų ciklo organizatoriai: lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“ ir Kino ir televizijos moterų asociacija.
 
Seminaro „Knyga + kinas + teisė“ partneriai: Fralita films, Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija AVAKA, Lietuvos leidėjų asociacija, Vilniaus kino biuras ir Kūrybiškos Europos biuras. Idėją palaiko: Vilniaus miesto savivaldybė.
 
Renginio data: gruodžio 7 d., antradienis, 14:00 val.
Renginio vieta: Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, Mokymų auditorija.
Norintiems dalyvauti gyvai ar stebėti seminarą nuotoliniu būdu – registracija yra būtina. Dalyvauti gyvai galima tik su Galimybių pasu.
Registracijos nuorodahttps://bit.ly/3HNt9IV
Renginys nemokamas.
Renginio rėmėjas: Lietuvos kultūros taryba.
Informacinis partneris: „15min”.
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas