Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Susitikimas su Benu Lyriu ir naujausios jo knygos pristatymas

Didžioji salė
Daugelyje knygų pateikiama receptų, kaip pasveikti ir kaip tapti laimingu. O kas, jei tėra vienintelis receptas, kuris tinka visiems?
 
Lapkričio 22 dieną, 18 valandą kviečiame į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką, susitikimui su kūrėju Benu Lyriu, kurį kalbins žurnalistė Laisvė Radzevičienė. Drauge atrasime, ko reikia, kad būtume nenugalimi ir susipažinsime su naujausia autoriaus knyga „Puslapis švelnumo“.
 
Benas Lyris – kūrėjas, kunigas, gyvenimo prasmės terapeutas, ieškantis teigiamų patirčių, kurios padėtų išgyventi negandas ir susitaikyti su aplinkybėmis, kurių negalime pakeisti. Jis iš visos širdies tiki, kad kiekvienas, žinodamas KAM, ištvers visus KAIP ir šiuo tikėjimu užkrečia ne tik savo knygų skaitytojus, bet ir daugybę sekėjų socialiniuose tinkluose.
 
„Puslapis švelnumo" – ankstesnių knygų „Kiekvienos dienos terapija" ir „Ramybės teologija" tąsa, toliau vedanti į nesibaigiančią mūsų gyvenimo kelionę. Joje autorius dalinasi savo gyvenimo fragmentais, situacijomis, kuriose galbūt nebuvo tobulas, kuriose ne visi jį suprato ar kurios jį žeidė. Tai istorija, kurios jis negali pakeisti, tačiau gali ją transformuoti ir priimti kaip savo švelnumo istoriją.
 
Kviečiame į susitikimą su Benu Lyriu, kuriame iš naujo atrasite, ką reiškia poilsis būnant savimi. Šiltas vakaro emocijas dar ilgai primins jo naujausia knyga „Puslapis švelnumo“, kurią galėsite įsigyti vietoje su autoriaus autografu. Knygos pristatymo atmosferą suvirpins fortepijono melodijos, atliekamos žinomos pianistės Ievos Dūdaitės.
 
Iki susitikimo!
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas