Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Vilniaus mylėtojų klube – istorikas Eimantas Gudas ir žurnalistė Žilvinė Petrauskaitė

Didžioji salė

Gegužės 6 dieną 17 valandą kviečiame į bibliotekos Didžiąją salę, kur Vilniaus mylėtojų klube svečiuosis istorikas Eimantas Gudas ir žurnalistė Žilvinė Petrauskaitė. Renginio metu bus pristatoma Eimanto Gudo ir Žilvinės Petrauskaitės knyga  „Gedimino kraujas. Lietuvos valdovų Gediminaičių dinastija. 112 vyrų ir moterų likimai".

Gediminaičiai – Lietuvos valdovų dinastija, kurios stiprybę ir mėgino, ir gerbė visa Europa. Butigeidis, Butvydas, Vytenis, Gediminas, Jaunutis, Algirdas, Jogaila, Kęstutis, Vytautas, Švitrigaila, Žygimantas Kęstutaitis, Kazimieras Jogailaitis, Aleksandras Jogailaitis, Žygimantas Senasis, Žygimantas Augustas. Kiekvienas lietuvis pasakys: tai Lietuvos valdovai Gediminaičiai. Bet tikrai ne visi žino, kas buvo jų žmonos, kaip susiklostė jų dukterų, sūnų, netapusių Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais, likimai.

Eimantas Gudas yra bestselerio „Mėlynas kraujas“ autorius, istorikas, riteris ir visuomenės veikėjas.

Žilvinė Petrauskaitė yra žurnalistė, redaktorė, knygų autorė ir bendraautorė.

Vilniaus mylėtojų klubas yra bibliografų iniciatyva burti žmones, kurie domisi Vilniaus miesto istorija, kultūra, architektūra ir pan. Į klubą kviečiami įdomūs pašnekovai, kurie atskleidžia mūsų mylimą miestą iš įvairių, dažnai – netikėtų, rakursų.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Linas Janulevičius
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas