Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Vilniaus mylėtojų klubo pirmame susitikime – Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis

Didžioji salė

Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje kuriamas Vilniaus mylėtojų klubas. Pirmasis susirinkimas įvyks kovo 20 dieną 17 valandą Didžiojoje salėje.

Svečias – Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis, kuris kalbės tema „Vilniaus plėtros kasdienybė ir svarbiausi iššūkiai“. 

Vilniaus mylėtojų klubas yra bibliotekininkų iniciatyva kalbėti aktualiomis temomis apie Vilnių – jo istoriją, architektūrą, kultūrinį paveldą, knygas ir kt. Klubo moderatorius – istorikas, vyresnysis bibliografas Linas Janulevičius tikisi, kad Vilniaus mylėtojų klube ras vietos visi, kuriems rūpi Vilnius, jo ateitis, kurie domisi jo praeitimi ir kuria dabartį. Informaciją apie būsimus susitikimus kviečiame sekti bibliotekos interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

Pirmasis Vilniaus miesto mylėtojų klubo svečias – Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis. Architektas Mindaugas Pakalnis studijavo Vilniaus Gedimino technikos universitete, yra Lietuvos architektų sąjungos narys, nuo 2016 metų – Vilniaus miesto savivaldybės vyriausiasis architektas. 

Maloniai kviečiame dalyvauti renginyje.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Linas Janulevičius
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas